Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hülyének fogtok nézni de....

Hülyének fogtok nézni de. Lehetséges lenne valahogy természetes módon egyenesíteni a hullámos hajon?

Figyelt kérdés
Tudom,tudom hülye kérdés de elegem van a hajamból! Hullámos,tömött a hajam és ez miért is rossz?? Örökkén igazítani kell mert nagyon kócos!!Néha úgy néz ki mintha"drótkefével"kócollták volna össze. xD De most komolyan..szeretném ha valahogy tudnék rajta egyenesíteni.Természetes módon szeretném.A hajvasalóval pedig nem akarom mert az alapból töri a hajat!!Nagyon szeretném ha segítenétek rajtam!Ötleteket várok mert ez már az őrületbe kerget :""C

#többnyire sima #term.mód
2014. aug. 19. 16:35
 1/3 anonim ***** válasza:
A természetes.. nem igazán értem mit takar. De intenzív hőkezelés nélkül lehetséges. Hajmosás után, gondolom használsz hajszárítót. Vannak rá módszerek hogyan lehet körkefével egyenesre szárítani a hajad, keress rá a neten . A tartósság érdekében árulnak hajegyenesítő sprayket a boltokban (1700ft körül) amiket hajszárítás előtt kell ráfújni, és ha megszárítod utána egyenesre, akkor benne marad.
2014. aug. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha még aktuális a kérdés, akkor van 3-4 hónapig tartó kiegyenesítés, pl. [link] :) vagy ha túl drágának érzed, akkor pedig vegyél Syoss hővédőt egy ezresért, és a törölközőszáraz hajadra fújd rá, majd szárítsd be egyenesre, én így szoktam és hát nem is lesz teljesen szögegyenes, de többet nem várhatunk természetesen hullámos hajjal :)) remélem segítettem
2014. okt. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitok ,mind2 segített! :))
2014. dec. 20. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!