Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek NORMÁLIS az a...

Babyke2014 kérdése:

Szerintetek NORMÁLIS az a PASI, aki borotvállja a lábát és a kezét? Mert az OKÉ, hogy BOROTVÁLJA a HASÁT, NEMI SZERVÉT és az ARCÁT. Szóval? Normális?

Figyelt kérdés
2014. aug. 25. 13:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Biciklisek és úszóknál pl. szokás. Igaz, általában csak a profiknál számít.
2014. aug. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Miért ordítasz? Ez nem normális. Miért normális az, ha lent borotvál, de a lábát azt nem?
2014. aug. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%

Először is nyugodj meg! :D

Másodszor:szerintem ez ízlés kérdése;kinek ez tetszik,kinek az.Én nem borotválnám le a kezemen,lábamon semmi képp.

2014. aug. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

Szerinted NORMÁLIS minden fontos szót NAGY BETŰVEL írni?


Amúgy meg teljes mértékben egyéni dolog, se nem elítélendő, se semmi.


Kezdjük ott, jó 20 éve még a nők is őserdővel a lábuk között jártak, mostanra lett divat az hogy csupasz odalent, az meg főleg hogy kb undorítónak tartják sokan. valójában meg mindenkivel megesik hogy épp szőrösebb odalent, szerintem férfi ember ezért még nem mondott nemet p..ncira.


De így nézve, pár éve még az is fura volt, ha a a nemi szervét borotválja egy férfi, akkor meg már miért ne tehetné meg a kezén, lábán?


Bár énnekem pl a karom olyan, hogy apró világos szőrszálak vannak rajta, és kb egy lány keze is szőrösebb, de mondjuk a lábam meg odalent elég szőrös, még a combom is...így nézve meg elég hülyén mutat szerintem ha valaki egy részen lekapja, mellette meg ott van a szőr.


De amúgy meg totál mindegy, kinek mi jön be. Van sok nő akik nem borotválják kezüket, lábukat, meg vannak pasik akik megteszik...nincs ebben semmi extra.

2014. aug. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem testépítőknél normális.
2014. aug. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 *Victorique* ***** válasza:
36%
Miért ne lenne az? Ha neki így tetszik, vagy pl. Csubakka 2. kiadása, akkor inkább borotválja nem?
2014. aug. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%
Biztos nagyon szeret borotválkozni. Én kb egy hét alatt őrülnék meg, de ha ennyi ideje van, hát csinálja. A lányoknak úgyis mindig az a szőrmennyiség tetszik, ami azon a fiún van, akibe éppen szerelmesek.
2014. aug. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem fickóként egyedül a szemöldökszedő hülyegyerekek zavarnak valamennyire. De azt úgy folyamatosan, ha néznem kell őket valamiért. A láb meg ilyesmi... Tökmindegy. Én a hajlatokat (jó, főnök környék nem pont hajlat, de vágod) szoktam nullázni meg hajat. Szerencsére máshol nem zavaróan sok, de ismerek olyat, akinek kijutott csubakkából keményen, és nem nagyon fogom fel, miért nem segít magán akár azon az áron is, hogy a leghülyébbek az ő szőrtelenítésén fogják elárulni magukat, mekkora csökkentek...
2014. aug. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!