Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy fodrász tudna válaszolni?...

Egy fodrász tudna válaszolni? Átvernek?

Figyelt kérdés
Kb. 1 évtized óta idén volt június elején először fodrásznál. (mivel itthon nyírtuk) Akkor kb. fél éve nőtt a hajam már, amibe csak áprilisban nyírt bele oldalt a testvérem. Vittem neki képet, mekkorára akarom növeszteni majd a hajamat, megnézte, azt mondta rendben. Szép megcsonkított, ritkított, megértettem. Borzasztó sűrű hajam van, elég kicsi lett. Már akkor szörnyű kicsire vágott le hátul, holott tényleg meg akarom növeszteni. Eltelt azóta majdnem 4 hónap, most jövök tőle. A frufrum egész jó lett, bár ritkának tartom azt is (vágás előtt biztos hogy volt már 11-12cm), na de: hátul annyira levette a hajam megint, hogy max. 3cm, de néhol még kisebb. Miért?? Megőrülök. A fülemen szépen lenőtt már a hajam mostanra, félig vágta le (holott nem kellett volna szinte bántania, a kép alapján) és úgy nézek ki, mint egy homokos. Azért csinálja ezt mert muszáj ennyire ritkítani és megvágni hogy nőjön, vagy csak hülye? Nem hiszem el. Több mint 8 hónap alatt oda jutok, hogy hátul csak 3cm...

2014. aug. 29. 17:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem legközelebb vagy máshova menj, vagy azelőtt beszélj meg mindent a fodrásszal, mielőtt előveszi az ollóját. Úgy látszik, nem értitek egymást.
2014. aug. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy nem nagyon beszéli a nyelvem, csak töri, de sose kérdez semmit, csak a végén, hogy "oké"? Aztán meg már épp mindegy... :(
2014. aug. 29. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!