Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Húgom haja nagyon dús, két...

Húgom haja nagyon dús, két hajszárítóval szoktuk egyszerre szárítani. Lehet ettől valami baja? A haja egyik felét ő, a másikat én. Így is kell 10 perc, amíg jó lesz.

Figyelt kérdés

2014. aug. 31. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:
10 perig hajszárítózni elég durva.... Baromira kiszárítja. Tincsenként kellene, hogy a már száraz hajat ne érje továbbra is a forró levegő.
2014. aug. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
Ez így elég káros... inkább mosson hajat olyankor amikor nem kell sehova mennie és megszárad magától a haja. Nem kell szárítani sem.
2014. szept. 1. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha mosás után egyből nekiállnék szárítani, nekem is eltartana vagy fél óráig, pedig extrémen nem is dús a hajam. Mosás után ücsörgök 10-20 percet törölközőbe csavart hajjal, utána sokkal gyorsabban megszárad.
2014. szept. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, mi ebben a durva? Nem egy helyre megy a két hajszáritóból a levegő. Már miért kárositaná jobban, mint egy? A búra alatt is mindenhol éri a hajat a meleg.


Káros az, ha forró levegővel száritja valaki a haját, valamint nem a hajhagymáktól a hajvég irányába fújatjuk a levegőt, ha összevissza borzoljuk közben.

2014. szept. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én nagyon régóta nem hajszárítóval szárítom és sokkal szebb a hajam. Javaslom ő is tegye ezt. Amikor nem megyek sehova, délután vagy este, akkor mosom meg, törülközőbe csavarom egy 20 percre, aztán kiengedve hagyom. Meg se fésülöm közbe, maximum a frufrumat igazítom meg, hogy ne álljon majd össze-vissza. :) mikor megszáradt megfésülöm. Nem szárítja a szárítás és sokkal szebb az összhatás is :)
2014. szept. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!