Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szálkás haj ellen mit lehet...

Szálkás haj ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 17 éves fiú vagyok, 9 évig versenyszerűen úsztam minden nap. A klór eléggé kikészítette a hajam és nem az a selymes, lágyszálú hajam van, hanem inkább a "szalmaszálú", szálas dróthajam. Ami az érdekes, hogy puhának puha, de látszik rajta, hogy nem az a fényes, selymes haj, hanem száraz.

Ez ellen milyen szerek léteznek, hogy olyan legyen a hajam, mint régen? Sampon/balzsam/pakolás/házi praktikák/gyógyszertári termékek nyugodtan jöhetnek. Ha egyébként ez számít valamit, sötétszőke hajam van.

Köszönöm a segítséget előre is! :)



2014. szept. 8. 22:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is úszok minden nap, de használok a hajamra egy olyan "krémet", amit szárítás előtt, még nedvesen kell rátenni, és nem kell kimosni belőle. Az segít.


Menj el fodrászhoz, meg fogja ritkítani a hajadat, meg ken rá valami kencét, és az majd rendbe hoz. (Persze lehet, hogy nem a legelső alkalommal.)

2014. szept. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vegyél kókuszolajat és minden hajmosás előtt 1 órával kend fel a hajadra.
2014. szept. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!