Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fekete hajból hamvas szôkét,...

Fekete hajból hamvas szôkét, melírral, de hogyan?

Figyelt kérdés

Eredeti hajszínem sötétbarna, évekig vörös voltam, most vaciláltam a szôke és fekete közt.

Múlt héten kékes feketére festettem, de nem vagyok megelégedve vele. (Annyira azért nem szörnyû, mert kék a szemem, de öregít és sápít ez eléggé zavar)

Szeretném világosbarnára festeni hamvaszôke melírokkal.

Tudom, hogy hosszú folyamat, nem sietek vele, de fodrász piszok drágán csinálná.

A hajam dús, fenék alá érô, vége kissé töredezett.



2014. szept. 23. 13:49
 1/9 anonim ***** válasza:
meg kell varnod amig lenő :(
2014. szept. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Küldesz képet?
2014. szept. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Keress más fodrászt, nekem 9.000 Ft volt összesen az, hogy leszívta fehérre, és befestette egy új alapszínre (egy alkalommal a kettőt), és a melírt legközelebb rakta bele 3-ért.


Pedig Bp belváros:)

2014. szept. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3-mas válaszoló, nem kötekedésből kérdezem, félre ne értsd, csak kiváncsi vagyok, hogy tényleg a derékigérő , festett fekete hajadat sikerült leszivnia fehérre???
2014. szept. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Vegyél színleszedőt, és azzal próbálkozz. Ez nem bántja a hajat, mint a szőkítőpor, a haj saját pigmentjeihez nem nyúl. Igaz, hogy nem olcsó, de annyit megér, hogy nem teszel vele kárt a hajadban.

Szóval mivel csak egy réteg fekete van a hajadon, szerintem könnyen leszedi, ha több lenne, akkor sokkal nehezebb lenne a dolog. Kapsz megint egy vöröses hajalapot, erre lehet majd a neked tetsző szín, aztán később meg a melírok. (azért nem egyszerre, mert ennyi vegyszeres munka elég sokáig is tart, meg a hajat se terheld annyira)

Azért a fodrászok védelmében: derékig érő hajra nagyon sok anyag kell, ha otthon csinálod, akkor is jó pár ezer lesz, mire mindent megveszel.

2014. szept. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ColourB4 extra
2014. szept. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen, a mai nap folyamán teszek fel képet.

Sajnos a hossza miatt nagyon drága lenne a fodrász. Ha én veszem az anyagot is 10.000.- ot kértek volna, ha anyag nélkül megyek a legolcsóbb 18.000.- os ajánlat volt.

A hajamra 5 doboz festéket vettem, amivel kényelmesen be lehetett festeni, de épp hogy elég volt.

2014. szept. 24. 06:23
 8/9 anonim ***** válasza:

Atyaisten, akkor nagyon sok hajad van... A színleszedő és legalább 3 ezerbe kerül/doboz, és akkor ez meg sem fog kottyanni a hajadra.

Van még olyan variáció is, hogy aszkorbinsav belekeverve a samponba, aztán ezt kell a hajra tenni és várni. Van, akinek ez is segít. Talán ezzel is megoldhatod a feketétől való megszabadulást, és jóval kevesebbe fog kerülni...

2014. szept. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

C-vitaminnal próbáld meg. Feketét kiszívja barnára, c-vitamin por, illetve sampon 1 dl samponhoz 1-2 kanál c-vitamin. Világos barnáig kitudja szedni a színeket, ha

3-megismétled, utána meg melírt bele. Személy szerint SYOSS ULTRA LIGHTENERt ajánlom ebből, is a hamvas hideg fajtát, de csak azért mert én nyár típus vagyok így a nekem a hideg színek passzolnak.

2019. jan. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!