Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Natúr sampon okozhat hajhullást?

Natúr sampon okozhat hajhullást?

Figyelt kérdés

3 évig használtam szilikonmentes sampont, nem okozott hajhullást. Utána egy évig hol ilyet, hol olyat, az se. Ma először próbáltam ki egy natúr sampont (Alverde szőke), és sokkal több hajam hullott ki mosás közben, mint máskor.


Vagy lehetséges, hogy csak beképzelem?

Nagyon szerettem volna, ha beválik ez a sampon, és már már direkt kerestem a hibákat (szárít-e, gubancol-e etc), és kétszer annyira odafigyeltem, mennyi hajam hullik ki.

Fésülködésnél a szokásos mennyiség, szárításnál semmi, mosás közben viszont olyan 30 szálat gyűjtöttem össze.

(nehéz megállapítani, hosszú a hajam)


Egy használat után okozhat ilyen problémát?


2014. szept. 25. 23:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Az elvesztett hajszálak mennyisége napi 100 szálig normális. Szerintem csak túlreagálod...

Egyébként hullhat sampontól a hajad, ha allergiás vagy valamely összetevőjére, vagy tisztulási folyamat miatt. De lehet, hogy most ért utól az ôszi hajváltásod.. gyulladás, és vashiány is hajhullást okoz...

Szerintem hagyd abba pár alkalomra a használatát, és nézd meg, abbamarad-e. Aztán használd újra, ha erősíti a hullást, válj meg tőle.

2014. szept. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen,okozhat.
2014. szept. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!