Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen sminklemosót (eltávolít...

Cynthia97 kérdése:

Milyen sminklemosót (eltávolított) ajánlatok érzékeny, zsíros bőrre?

Figyelt kérdés
Az arcbőröm érzékeny, pattanásos és zsíros és most egy új smink eltávolított keresek, mivel amit most használok most már elégé fogyóban van és az igazat megvallva nem igazán nyűgözőt lett.

2014. okt. 3. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Én érzékeny, zsíros bőrre kókuszolajat használok sminklemosóként. Nekem bevált.
2014. okt. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha pattanásos vagy, a kókuszt felejtsd el, mert pattanásosíthat. nekem a garnier micellés vize jött be, pedig nem gondoltam volna. : ) vagy ha az nem, akkor bioderma sensibio micellás víz. ha szereted az arctejeket, akkor a caonatur arctejet ajánlom, vizes bőrre felkenve, leszedi még a spirált is. de más arctejek pattanásosíthatnak szintén. nekem ez vált be. : ) 24
2014. okt. 5. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget, hasznos volt és az egyiket mindenképp kifogom próbálni...
2014. okt. 5. 11:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Szappan és víz
2018. jan. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!