Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festett barna hajat befogja a...

Festett barna hajat befogja a vörös festék?

Figyelt kérdés
Közepes barna a hajam csokibarnának mondtható..és egy kicsikét vöröses is egy árnyalatban talán.. szerintetek befogná a vörös festék? A loreal paris preferencet gondoltam, hogy azzal befesteni? Van tapasztalatotok ezzel a festekkel?hamar kopik? vagy tudnátok jó minőségű hajfestékeket mondani?

2014. okt. 13. 16:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Sötétvörösre befogja elvileg egy jófajta festék. De ha ilyen nagyon intenzív vöröset akarsz, na olyan nem lesz, csak ha előtte leszívatod a barnát.

Jófajta festéket meg fodrászkellékesben találsz, Alfaparf, Berrywell, BES és a többi.

2014. okt. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Festett haj nem lesz világosabb egy másik festéktől. Ilyenkor csak az árnyalaton lehet változtatni. Például egy 7-es natúr középszőke hajból lehet 7-es vörös, de az akkor is csak 7-es marad, világosabb nem lesz.

A középbarna az 5-össel van jelölve, és egy 5-ös vörös elég sötét lesz.

2014. okt. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szia én az eredeti sötétbarna hajamat festettem be a loreal p perf vörös festékével és fekete lett majdnem olyan sötét befogná a festett barna hajad csak fekete lenne mindt az enyém legallább is nekem fekete lett töle kicsit se vörös
2014. okt. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!