Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok. A ricinus olaj mit...

Lányok. A ricinus olaj mit csinál a hajjal? És a szemöldökkel? Ugye nem hullik ki? Mert vettem magamnak, és nem merem kipróbálni, pedig azt olvastam a hajat meg a szemöldököt is puhábbá és dúsabbá varázsolja.

Figyelt kérdés

2014. okt. 17. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:
a ricinusolaj hajnövesztésre is szokták használni , én is kiprobáltam. minden hétem 1x belekentem a hajamba olyan nagy változást nem láttam mert nem nőtt tőle, de nagyon szép lett tőle hajam .
2014. okt. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Az enyém elkezdett tőle hullani elég látványosan.
2014. okt. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt hajtőre nem szabad kenni, csak a hosszra. Eldugasztod a hajhagynmákat, ha a tőre kened, nem csoda, ha hullani kezd.
2014. okt. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szóval amíg nem hajtőre kened, ne félj tőle.
2014. okt. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hajhosszra, hajvégekre kenheted, annak nem árt, csak puhítja, olajozza. Viszont nincs benne semmi hajnak szükséges anyag... inkább argán olajat kéne használnod. Az való hajra leginkább. A legjobb fodrászok is azt használják.
2014. okt. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ricinus olajat én hajnövesztésre használtam! Kb egy fél évig hetente 2x kentem a hajtövekre. Elkezdett tőle nőlni a hajam, előtte nem nőlt, azóta szép hosszú, bár sokat kell vágatnom mert könnyen eltöredezik de megnőlt tőle, szóval nagyon megérte, még most is használnám csak lusta vagyok hozzá ugyanis használata: öntöl a ricinus olajból pohárba, megmelegíted és melegen felkened a hajtövekre. Ezután tegyél törölközőt a hajadra és 2-3 órát hagyd így, utána mosd ki a hajadból. Ezt akkor csináld mikor már amúgy is szeretnél hajat mosni, meg elég nehezen jön ki a hajból az olaj, minimum 2x samponozd a hajad :)

És a hajvégekre is kenheted, oda a hajtöredezés miatt. :)

2014. okt. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
55%

Ricinusolaj isteni volt kétütemű versenytrabantba !

Úgy ment tőle ,mint a villám és olyan illata volt a kipufogónak,mint egy álom !

2014. okt. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!