Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak az ellen hogy...

Mit csináljak az ellen hogy eltűnjenek a pattanásaim? Nagyon zavarnak és csúnya tőle nagyon az arcom. Már kipróbáltam minden fajta tonikot, bőrradírt, arcmaszkot. Egyik se használt

Figyelt kérdés
2014. okt. 30. 09:58
 1/5 anonim ***** válasza:

1. sminklemosás 2. arclemosás 3. arcradír 4. tonik 5. hidratálás.


Ha nem ilyen sorrendben csinálod, akkor nem érsz el vele semmit, sőt, lehet hogy rosszabb lesz. Ha pakolást vagy maszkot is használsz, akkor azt szerintem a tonik előtt. Sópakolás nagyon jót tesz, de azt csak a pattanásokra, ne száradjon ki teljesen az arcod.

Kamillás hintőporral néha átdörzsölni se baj, vagy kamillatea fölé hajolni, letakarni magad egy törölközővel és addig gőzölni, amíg nem folyik rólad az izzadtság. Gyulladáscsökkentő, meg alapból szedd lesz a bőröd.

2014. okt. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ megpróbálom :)
2014. okt. 30. 10:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Havonta másfél havonta kozmetikusnál tisztítás.
2014. okt. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Engem sem kimelnek a pattik, egy gyogyszertar sajat termeke, egy toniknak nevezett akarmi kezdetben segitett, aztan nem artott, nem hasznalt. Ekkor probaltam ki a Yamuna teafaolajos szappanjat (Rossmann, 420 Ft), es csodak csodajara a pattanasaim nagyresze nyomtalanul eltunt. A hatam is szebb lett. Jo kis cucc, teny, hogy nagyon szarit, ezert alaposan hidratalni kell utana. Az Ichtyolos szappant is dicserik egyebkent.

Ha mar gozoles, a kamilla mellett a zsalya is kivaloan alkalmazhato ilyen formaban, szuperul tisztitja a porusokat.

15/L

2014. okt. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2014. nov. 3. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!