Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ilyesmi (1. ) hajszínből nem...

Ilyesmi (1. ) hajszínből nem nagyon lehet ilyet (2. ) csinálni, ugye?

Figyelt kérdés

Na szóval alapból sötétbarna hajam van, de már volt párszor festve, most palette ultravilágos hamvasszőkével és most olyan mint az 1. képen, ha most erre ráfestenék ez már inkább sárga lenne ugye ?


1. [link]


2. [link]


És ilyen barnát ( [link] ) milyen festékkel érhetnék el? Nektek milyen fajta hajfesték vált be ? (tudom mindenkinek más..)


Előre is köszönöm a válaszokat, és elnézést, hogy kicsit összevissza irtam le, de este van :D



2014. nov. 1. 23:19
 1/2 hellcatlana válasza:
Ha nem akarod teljesen tönkretenni a hajad, akkor ne várj csodát: a hajad nagyon világos egy olyan sötét, már-már fekete színhez. Fokozatosan kell csinálnod, többet kell törődnöd a hajaddal (kondicionáló, tincseket hidratáló). Nekem barnából lett fekete, és tökéletesen bevált a Palette, de nézd meg, hogy nem vagy-e rá allergiás! :)
2014. nov. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen kondícionálót szoktam, meg hajpakolást is tenni rá hajmosás után. Ezelőtt is volt Palette nekem, szóval allergiás elvileg nem vagyok rá. Most is azt vettem végül, remélem nem fogok most se csalódni benne.

Köszönöm szépen a segítséget! Ment a plusz! :)

2014. nov. 3. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!