Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha be ombéztatom a hajamat...

Ha be ombéztatom a hajamat akkor jobban fog látszani hogy töredezett a vége?

Figyelt kérdés

dús,göndör vál alá érő hajam van amit minden nap vasalok (használok rá pakolásokat,hővédőt,hajvégápolót) szoval a hajam mindig egyenes sose hordom göndören. Már rég óta szeretnék ombre hajat csak úgye lassan nő a hajam mert a vasalás letöri. Hiába vasalóm sokan mondjak hogy milyen szép dús egéséges a hajam.pedig ez nem így van.töredezett igaz nem nagyon látszik.

Az igazi kérdésem az lenne hogy ha a végét be szőke ombréztatom akkor jobban fog látszani hogy el van törve a hajvégem? (Eredeti szökés barna a hajszinem)



2014. nov. 3. 21:27
 1/6 Quasar07 ***** válasza:
Szerintem egy kicsit fog látszani, mert hát világosabb lesz. De szerintem nem lesz csúnya, ápold továbbra is, és havonta vágass a végéből. Ha levágod a végét az serkentő hatású.. pl. Levágsz 2 centit gyorsabban nő 3 centit..
2014. nov. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha szőkíted eltörik jobban, de nekem a pakolások miatt eggyáltalán nem törik pedig szivatom havonta. de ha eltörik vágass belőle kicsit, utána jó lessz
2014. nov. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jobban fog töredezni és látszani is, mivel a szőkítés kiszárítja a hajat, ha még vasalod is mellette akkor szerintem nem sokáig lesz már szép dús hajad.
2014. nov. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek, jobban fog látszani, és még jobban fog törni.
2014. nov. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szia:) nekem volt ombrém...ugye kiszôkítettem,nagyon nagyon eltôrte a hajam...nagyon csúnya lett tôle,mert ilyen sepru szeru hajam lett :DD en is vasaltam regebben, az is eltorte,aztan ombrés lett és kész,vége..a hajam az olyan szinten toredezett,csúnya volt. nem nôtt..aztán lenyirattam váll fôlé,hogy ne legyen ombrém! ha megfogadsz egy tanácsot akkor nem csinálsz ombrét..én nagyon megbántam..amennyire tetszett es amennyire szerettem volna ombrét,annyira meg is bántam..meg egyébként is nagyon sokaknak van ombréja..roncsolja a hajat,nagyon.

en a te helyedben nem szokitenem ki!:) remelem tudtam segiteni:)

2014. nov. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Próbáld ki a keratinos hasvasaltatást ami olyan tartós mint egy teljes hajfestést , és akkor próbáld meg beombréztatni:)
2014. nov. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!