Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Ha van barátotok...

Lányok! Ha van barátotok (netán együtt is éltek vele), hogyan oldjátok meg a szőrtelenítést?

Figyelt kérdés
Akármivel is szőrtelenít az ember, vmennyi időt (2 nap, 2 hét, akármennyi), várnia kell, hogy egyáltalán le tudja szedni a szőrt. (Hiszen ahhoz, hogy le lehessen szedni, ki kell nőnie vmennyire.) Azaz néhány napon át mindenképp szőrösnek kell lennie kisebb-nagyobb mértékben. De a pasim előtt hogy mutatkozzak így??
2014. nov. 7. 21:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyantázom (kivéve hónaljat, azt borotválom), így meg kell várni, hogy a szőr legalább fél centis legyen. A páromat nem érdekli. Értelmes férfit az ilyesmi nem zavarja, volt is régebben hasonló kérdés...
2014. nov. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Lábon, karon, hónaljon még csak-csak megoldható a dolog, igaz nagyon macerás, hogy tényleg mindig szőrtelen legyek. Az intim területen is gyantázol? Én igen, és a 2 heteset sem tudja leszedni a kozmetikus, mert még nem elég hosszú, ahhoz viszont igen, hogy látszódjon... csúnya. :(
2014. nov. 7. 21:47
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy komoly kapcsolatban szerintem ez nem jelent problémát. Sokszor előtte is epilálok.
2014. nov. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.

Intim részt is gyantázom, azt is magamnak. Még mindig tartom magam ahhoz, hogy értelmes pasit az ilyen nem zavarja, sokukat meg nem is érdekli...

2014. nov. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Nekem van hogy a barátom gyantázza hátul a lábam :D Csatlakozom az előttem szólókhoz, komoly kapcsolatban nem zavarja a férfit!
2014. nov. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Igy van komoly kapcsolatban nem zavarja. nekem most gipszbe van a kezem és párom borotválta a hónaaljam :) hajamat is ő mossa :D :D de nem zavarja ha kissé szőrösebb vagyok a kelleténél :D ha esetleg nincs kedvem leborotválni és kb 1 cm az sem zavarja... amugy együtt szoktunk zuhanyozni és közbe le szoktam borotválkozni is....
2014. nov. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Komoly kapcsolatban ez tényleg nem jelent problémát. Az én páromat sem zavarná. Viszont én sem szeretem, hogy várni kell, utálom, ha egy kicsit is szőrös vagyok (nem a párom miatt, egyszerűen engem zavar), úgyhogy én borotválok. Igen, minden nap, de ez egy jó borotvával és rutinnal maximum 5 percet tesz hozzá az esti fürdéshez/zuhanyzáshoz.
2014. nov. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egy időben minden nap borotválkoztam... de már inkább 3 hetente gyantázok, cukorpasztához nem kell fél centi szőrt növeszteni. Kisebbet is kiszed... az epilátor meg a fél mm szőrt is kiszedi, szóval az is jó megoldás.

Mondjuk a páromat sose érdekelte az sem ha szőrös vagyok. Nem hülye, tudja hogy az természetes, semmi gondja vele.

2014. nov. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Kedves 7-es, milyen borotvát használsz? (Nekem nagyon érzékeny a bőröm.)
2014. nov. 8. 12:07
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

7-es vagyok, Gilette Venus Riviera borotvát használok, pont a napokban vettem újat, 2 van a dobozban és 1099 Ft, viszont nekem ez a 2 borotva egy évig elég. Nagyon tartós az éle, hónapokig tudsz egyet használni, és olyan a kialakítása, hogy lehetetlen megvágni magad (én ezért váltottam erre anno a hagyományos borotvámról, mert képes vagyok szétkaszabolni a lábamat egy-egy alkalommal, na ezzel a borotvával ilyen nincs, bénabiztos).


Érzékeny bőrre való borotvazselét használok (a borotvahab nekem nem vált be ennyire), Rossmann saját márkásat szoktam venni (Isana, 700 Ft körül), nagyon pici elég egy-egy alkalomkor, tehát lassan fogy, sokáig elég.


Nekem így nem szárad ki a bőröm, illetve nem is pattogok ki, szőrbenövésem sem lesz így. Annyi még, hogy kb. hetente 1-szer testradírt használok, ez is segít ezek ellen (a radírozás után borotválok ilyenkor).

2014. nov. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!