Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hasonló problémával küszködők,...

Hasonló problémával küszködők, nektek melyik sampon vált be a legjobban?

Figyelt kérdés
16 éves hosszú hajú lány vagyok, a problémám az, hogy hihetetlenül gyorsan zsírosodik a hajam (2 naponta mosom, de van amikor már a 2. napon igénytelenül néz ki..). Már nagyon sokféle sampont kipróbáltam, de persze egyik se vált be. A gyakori hajmosás miatt hullik a hajam és töredezett a vége, már nagyon el vagyok keseredve. Valaki ajánlana egy jó sampomt, amivel legalább 3 napot kihúzhatok hajmosás nélkül?

2014. nov. 8. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy se vált be, de megkedveltem a dove hair therapy sampont. Most kipróbálom a kókusz olajos hajmosást. Állítólag az nagyon jó.
2014. nov. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Térj át a babasamponra (pl. Babylove márka), abban nincs káros cucc. Ennél jobbat nem tudok ajánlani.
2014. nov. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%
A babasamponban is van olyan cucc csak kevesebb, mert felesleges. Nem zsírosodó hajnak felesleges zsirosodás elleni cucc. Egy zsíros hajra meg zsírosodás elleni cucc nélküli egyenlő nulla hatás. Hát nem tudom.... Ha van felesleges pénze akkor vehet babasampont.
2014. nov. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2014. nov. 9. 10:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Amikor Shamba sampont használtam én is tapasztaltam amit te, átváltottam a Head&shouldersre és attól renbe jött. Teljesen szép dús és zsírmentes hajam lett.
2014. nov. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem leírni, hogy ilyen híres termékeket gyártunk. Azért örülök, hogy a tudatlanok okosak:) Köszönöm a lepontozást.
2014. nov. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!