Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A vasalt haj szép? Nekem pl....

A vasalt haj szép? Nekem pl. nem teszik a mű egyenes lenyalt haj. Pláne nem a szem vonalába belógó lapos frufru, sokkal szebb a természetes esés, hullám, vagy göndörség.

Figyelt kérdés
( (Kérlek ne azok a lányok írjanak, akik ki tudja hol divat? Szerint reggelente vasalnak mint az őrült )
2010. jan. 30. 10:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%

hát szerintem a göndör sokkal szebb

nekem sajnos egyenes hajam van és olyan mintha vasalnám.

és mikor száritom akkor próbálom megemelni de ahogy fésülködök ugyanugy lelapul mint egyébként sajnos...

2010. jan. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
szerintem az egyenes haj is nagyon szep attol fugg mert van akinek a gondor haj sokkal jobban all.Nekem a gondor haj is nagyon tetszik.De mindenkinek mas tetszik.
2010. jan. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
24%

[link]


[link]


[link]


aki az ilyen hajra azt mondja hogy igénytelen, és lelapult, az csak irigy :)

2010. jan. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
60%
Nekem erősen hullámos a hajam, és imádom, és mindenki dicséri. Egyszer kiegyenesítettem, és iszonyatosan néztem ki:S Szóval azt a konklúziót vontam le, hogy mindegy milyen, csak ne legyen nagyon természetellenes. Ha valakinek alapból egyenes, és rávasal egy kicsit, az nem csúnya. De amikor egy nagyon göndör haj vasalva van, az szörnyen néz ki. Mintha a haj küzdene az 'életéért'.
2010. jan. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
kedeves harmadik..én nem mondtam, hoyg igánytelen és amiket belinkeltél képeket, az első nem hétköznapi viselet lásd be, egy pillanatfotó és nem is a hajvasalásról szól a másik kettő meg nem lenyalt frufru... legközelebb olvasd el a kérdést és ne sajnálj már le mindenkit. én is mondhatnám, hoyg a lapos hajú irigy a göndör tincsekre... meg ilyenek, de nem ez volt a kérdés. ok?
2010. jan. 30. 13:03
 6/13 anonim ***** válasza:
38%

van két osztálytársnőm,hosszú hajuk van és vasalják mint a hülye,pedig olyan gyönyörű hullámos,sűrű hajuk van hogy teljesen elámultam mikor egyszer láttam a vasalatlan hajukat. nekem csak addig egyenes a hajam míg nem ér a vállam alá,utána elkezdenek a tincsek ide-oda kunkorodni,de nem vasalom,vágatom a hajam:D (nem ezért,csak rövid haj párti vagyok)


szerintem akinek egyenes a haja az göndört szeretne,akinek meg göndör,az egyenest. a kivétel persze erősíti a szabályt,de ezt tapasztaltam. viszont az a legjobb mikor alapvetően egyenes,de nem szögegyenes hajúak sopánkodnak hogy mennyit kell vasalniuk a hajukat hogy "szép" legyen:D

2010. jan. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
43%
Nekem hosszú és szögegyenes és frufrum is van. Egyszer kivasaltam és ugyanolyan lett, mint normális állapotban. És kb hetente megkapom a hajvasalót jelzőt, de nem érdekel, csak irigyek:D És én nem szeretnék se göndör, se hullámos hajat, köszi szépen:D Évente 1-2x begöndöríttetem, az is jól áll, úgyhogy akkor is szeretném, ha nem egyenes lenne, de így is imádom:D
2010. jan. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én minden nap vasalom a hajam, de akkor sem tűnik laposnak, és lenyaltnak. Tudom mire gondolsz... vannak hülye kis tinilibák, akik az alapból egyenes, széjjeldizájnolt, tépett hajukat is vasalják... Amikor már szanaszéjjel van törve, akkor is folytatják...

Én azért vasalom, mert amúgy nem áll dehogy, szóval nem mondható sem egyenesnek, sem hullámosnak. Ha kivasalom, akkor sima, rendes, nem lenyalt jellegű egyenes hajam van. De néha göndöríteni is szoktam, azt is szeretem. Szóval az a lényeg, hogy VALAMILYEN legyen, ha egyenes, akkor szép sima legyen, ha hullámos, akkor pedig legyen rendesen hullámos.:)


Amúgy a kérdésre az a válaszom, hogy az a fajta széjjelvasalt, lapos haj amire gondolsz, NEM szép.:)

2010. jan. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nekem természetes egyenes hosszú hajam van. Aki ilyen hajvasasló-mániás, mind a hajamat irigyli. Szerintem elmegy a hajam....de ha kicsit hullámos lenne (amolyan gyenge nagy hullámok) annak sokkal jobban örülnék, és jobban is állna!


Ilyen még nem volt, hogy az én utált szögegyenes hajamat irigylik...pedig annyira szép a hullámos haj!

L.25

2010. jan. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
51%

Ja, szebb a természetes hullám!

Nem a pici göndör, hanem a nagy lágy hullámok!

2010. jan. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!