Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A nyak-szőrtelenítést mivel...

A nyak-szőrtelenítést mivel oldható meg?

Figyelt kérdés
Elég piperkőc srác vagyok, szeretek jól kinézni, és a divatot követni. Ehhez az is társul, hogy mindenemet szőrtelenítem. Kissé szőrös a hátam felső része, a tarkóm alatt nagyjából. Soha senkinek nem tűnt fel, mert elég jelentéktelen pár szőrszálról van szó, de engem akkor is zavar, és eltűntetném. Szőrtelenítő-krémet nem igazán merem, mert attól félek megerősödik, a borotvára ugyanez vonatkozik. A gyanta azért nem jó, mert rettenetesen érzékeny rá a bőröm, és vannak azon a területen anyajegyeim, ami miatt megint nem szerencsés. Milyen módszert tudtok, amivel kíméletesen tüntethetném el, és nem is erősödne meg?

2014. nov. 25. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Kozmetikus gyantáz cukorpasztával.Kikerüli a szemölcsöket,anyajegyeket.
2014. nov. 26. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a barátom is ilyen :D az agyamra megy vele mindig én csinálom neki én először csipesszel próbáltam de sokáig tart ja meg ő elkezdte borotválni régen és ezért több szőr lett most etilátorral szoktam neki csinálni szerintem neked is ez lenne a jó megoldás.
2014. nov. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Vicces, de pont beléptem, és elolvastam amit az első írt, köszönöm neki. Aztán visszaléptem, és eszembe jutott, hogy létezik az epilátor, aztán pont írtál, és láttam, hogy ezt javaslod. Sztem neki is állok. :D köszönöm :)
2014. nov. 26. 11:03
 4/4 anonim válasza:

vagyis ha nem követem a divatot = nem is nézhetek ki jól?



szeretek jól kinézni, és a divatot követni

2014. dec. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!