Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehetséges, hogy a hajamat...

Lehetséges, hogy a hajamat nem fogja befogni a szőke festék elsőre? -barna a hajam-

Figyelt kérdés
2010. febr. 1. 14:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
57%
Hát ahogy írtam en közel feketeből lettem szőke, es soha nem volt sárgás árnyalata, sőt a barna árnyalata se volt soha... De te tudod...leírtam, h melyik hajfesteket használtam, bnőim is ezt a fajtát használják (aki festi a haját) es nekik se volt gáz. Ezzel arra akarok celozni, h ugyebár más típusú hajunk van, nem csak nekem vált be. Mondjuk en már visszafestettem a hajam barnára:) meguntam a szőket, de nem bántam meg, h szőkere festettem. Nyilván platina szőke hajszivatás, hidrogenezes nelkül nem igazán lehetsz, de kaphatsz egy termeszetesnek ható nem parókaszerű szőke hajszínt. Nekem ez a velemenyem es a tapasztalatom, de a Te hajad:)
2010. febr. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Bár igazat adok az egyik kommentelőnek, az tenyleg nagyon rossz, h 2 het múlva már nagyon csúnya, hogy el van nőve! :( Es nagyon egyet is ertek, h az nagyon nem jó a hajnak, h havonta festve van.
2010. febr. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én pirosból akartam szőkét csinálni, elmentem fodrászhoz, kétszer melírozott bele barnát és szőkét. Utána már én csináltam itthon, vettem szőkítős hajfestéket, de azzal meg rohadt sárga lett a hajam, elegem lett az egészből, visszafestettem barnára. 2-3 hónapig voltam barna, elkezdtem bele szőkét melírozni (szőkítős hajfestékkel, palette color xxl), ma már szőke vagyok.

Szóval szerintem, ha nem akarsz fodrászt, és tönkre se vágni a hajad, akkor keress szőkítős hajfestéket, és fokozatosan tegyél bele csíkokat. Kicsit több idő, de megéri.

2010. febr. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A szőke hajfesték azért tud világosítani mert ugyanúgy van benne hidrogén ami leszívja a hajszínt. Szóval tulajdonképpen ugyanott tartasz csak vagy vársz félévet vagy egyszer túl esel rajta.
2010. febr. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!