Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötétbarna/fekete hajból hogy...

Sötétbarna/fekete hajból hogy lehet középbarna színű hajat festeni? Vki házilag festi?

Figyelt kérdés

Igazából nem pont középbarna,sokan azt hiszik,h fekete,pedig azért nem az a teljes fekete a hajszínem.

ilyesmi: [link]


régen volt festve,de nem sikerült túl jól,igazából vilgosabbra sikerült,és nem állt jól..

a helyzet az h én hajfestékeken nem látom h az én hajszínemből lehetne-e középbarna hajat csinálni,mert fekete/sötétbarna haj nem szerepel a kiindulópontban.. hennával nem merek festeni,mert nem ismerem,és lehet h túl bonyolult..


Már szeretnék a mostani hajszínemből kilépni,szürke egérnek érzem magam. Igaz h félek nagyon a vegyszerektől,meg a festés által okozott problémáktól,pl hajhullás. ezért jó lenne olíat találni,ami nem olyan káros..

meg jó lenne hajfestéspróbát csinálni,egy tincset,de azt sem tudom h kell,mert van az a kis folyadák azt el kell osztani a nagyobbikkal. sztem. de nem tudom. fodrászhoz nem megyek,mert külföldön élek,és elég drága.. csak szólok,h most nem ilyen válaszkat várok. hanem akinek van tapasztalata otthoni hajfestésben..


meg ha ricinus-ozom a hajat az is leszedi a festéket..

meg a lenövésnél sem akarok nagyon elütő színt,mert az csúnya,azért szeretném is növeszteni a hajam



2014. dec. 19. 12:41
 1/4 anonim válasza:
Világositani szeretnél a hajadon szovaal lekéne szokiteni. De mivel nem akarsz sokat változtatni 1-2 arnyalatot szerintem szőkitőbemosás kéne csak. De azért rizikos ilyennek nekifogni othon szerintem inkabb majd ha teheted probalj elmenni inkabb fodraszhoz. Vagy addig is probalkozz házi praktikákkal pl. citrom- világositja a hajat
2014. dec. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Citrom, kamilla pakolás világosít kicsit és természetes. Persze nem 1 alkalom után kell várni a változást.

Ezen kívül nem tudok ajánlani semmit, mert a festékek nem sötét hajra lettek kitalálva, így az eredmény sose biztos. Fodrász megoldaná könnyedén. Külföldön sem megfizethetetlen a fodrász, legalábbis nem drágább mintha magadnak vennéd a szőkítőt, festéket és magadnak csinálnád... főleg ha elrontod akkor még drágább is.

2014. dec. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is fekete voltam, 2012 nyarától kezdtem el megszabadulni tőle. Először sötétbarna festékkel festettem, majd szkorbinsavas pakolást alkalmaztam, emellett festettem tovább a hajam. Többször rámentem középbarnával, már május óta nincs befesstve a hajam. Kissé hosszadalmas a folyamat, de ha hasonló árnyalattal festesz, akkor nem tűnik fel laikusnak.
2014. dec. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem tudom, aktuális-e még, de én tudok neked egy üges fodrászt javasolni...az ilyesmit hidd el, jobb szakemberre bízni! Nekem évekig feketére volt festve a hajam, ami hosszú és egészséges volt amúgy. Ez a fodrász leszívta, és befestette nekem barnára, és egyáltalán nem tette tönkre a hajam, és nagyon szép, egységes színe lett.! Jelezz ha érdekel, és írok üzit!
2015. jan. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!