Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetetek szópöke KIMOSHAT...

Szerintetetek szópöke KIMOSHATÓ hajfesték befogná a barna vállig érő hajat? . :/

Figyelt kérdés

2014. dec. 22. 09:54
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat, szőke akart lenni! De nem érzékelte a billentyűzet!
2014. dec. 22. 09:57
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem, nekem csak vilagositott rajta. En egy idoben nem szoke csak kicsit vilagosabb hajat akartam, azt szoke festekkel csinaltam.
2014. dec. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem :(
2014. dec. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

:'( pedig ugy kiakartam vonla probalni magam szoken!!!

Es egyaltalan nem vok szokes arnyalatot venni a mogyoro barna haj?

2014. dec. 22. 10:41
 5/9 A kérdező kommentje:
*fog. (Komolyan mondom elegem van ebbol a billentyuzetbol!! :$
2014. dec. 22. 10:46
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem. 2-es vagyok, nekem is olyan az alapszín és a teljesen szőke festék csak világosított.
2014. dec. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De kar :(
2014. dec. 22. 19:05
 8/9 anonim ***** válasza:
Kimosható szőke hajfesték nem világosít a hajon. Ha sötét hajad van azt le kell szívatni és utána festeni. De az tartós... Ha csak kipróbálni szeretnéd vegyél inkább egy szőke parókát, ebay tele van velük, nem is drágák.
2014. dec. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
En csak a kimoshato hajfesteket akarom kiprobalni..elvegre meg csak 13 vagyok ezert nem szeretnem festeni..vlki.tud kepet kuldeni arrol hogy kb milyenre szamitsak?
2014. dec. 22. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!