Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Bőr- és hajápolás

A kérdés

Fogyóholdas szőrtelenítést próbálta már valaki?

Mik a tapasztalatok? Működik? Tényleg hatásosabb?

Keress kérdéseket hasonló témákban: szőr, újhold, Hold, szőrtelenítés

2014. dec. 30. 02:16  Privát üzenet  

A válaszok
Én a távolodó Merkúrost próbáltam és az bejött.

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2014. dec. 30. 08:26 Privát üzenet
szerintem egy próbát megér, én egyszer próbáltam ki, szerintem befolyásolja... de lehet, hogy egyénfüggő

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2014. dec. 30. 11:53 Privát üzenet
Van egy barátnőm,aki annyira szőrös,hogy még a pasikon is túltesz.Ő esküszik rá,szerinte ha akkor gyantáztat,egy héttel tovább tart.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2014. dec. 30. 14:45 Privát üzenet
A holdnak semmi köze a szőrödhöz...

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2014. dec. 30. 16:32 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Évek óta minden héten ha leborotválom a puncim nagyon kipattog a bőröm és ég, viszket. Mit tehetnék h ez elmúljon? Milyen szörtelenitést ajánlotok ami nem késziti ki ennyire a bőröm? 19/L
A nyak-szőrtelenítést mivel oldható meg?
Ki milyen gyakran végez szőrtelenítést?
Lányok, összeköltözés után hogyan oldottátok meg a szőrtelenítést?
Lányok! Ha van barátotok (netán együtt is éltek vele), hogyan oldjátok meg a szőrtelenítést?
Ha hideg gyantacsíkokkal leszőrtelenítem a lábam, mennyi idő elteltével kell megismételni a szőrtelenítést?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Bőr- és hajápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!