Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 100%-ban természetes összetevő...

100%-ban természetes összetevőkből álló házi készítésű bio kozmetikumok Vs. Bolti drogériás vegyszeres, mesterséges, állatokon tesztelt, agyonreklámozott "csodaszerek"?

Figyelt kérdés

szeretnék átállni a vegyszeres $z@rokról a természetes kozmetikumokra, viszont anyá szerint ez utranagy h.ülyeség. mondtam neki, hoy a bolti $z@rok tele vannak káros anyagokkal. erre a válasz: jaj haggyámá' nincs benne káros anyag ez h.ülyeség! úgy rád jött ez a mánia!

szerintetek kinek van igaza?



2014. dec. 30. 15:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%
Egyik se.Inkább lehetőleg "egészséges" életmód!Neked adnék igazat,de anyádat is meg tudom érteni.
2014. dec. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én inkább az arany középutat választom.

Vannak olyan dolgok, amiket otthon készítek el (kávézaccos arcradír, kókuszolajos hajpakolás), ugyanakkor vannak olyan dolgok, amiket jobban szeretek készen megvenni az üzletben.

2014. dec. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Anyud nincs tisztában azzal mik vannak a bolti kencékben, sok felnőtt nem nézi. Összetételén jól látszik pedig mennyi szemét van mindenben. Bio cuccokat is lehet pedig kapni, ami természetes összetevős... sokkal jobbak is. Igazad van ha át akarsz térni rá.
2014. dec. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#1 őt miért tudod megérteni? elvégre az egészséges, természetes összetevős kozmetikumok szerintem 100000x jobban megérik

#2 igazából mindent megleeht csinálni házilag. vagy megleeht kapni bio változatban

#3 hát tényleg nincs vele tisztában. soha nem nézte és énzi az összetevőket. de amúgy semmi máson se. se kaján, se ruhán. szerintem utál olvasni vagy nem tudom...

2014. dec. 30. 19:44
 5/12 anonim válasza:

Nem az a lényeg, hogy bio vagy drogériás vagy reklámozott, csak az összetevői (INCI) számítanak. Pl. az Alverde márkának (ami természetesnek hirdeti magát) majdnem minden termékében az INCI legelején van a denaturált alkohol, ami a lehető legkárosabb a bőrre. (Ugye ami a lista legelején van, abból van a legtöbb.)

Olvasgasd ezt a honlapot: [link]

2014. dec. 31. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát ha állandóan erről téped a szád, meg követelőzöl meg fél vagyont ki kell dobni az asztalon, mert ezt kitaláltad magadnak, akkor meg lehet érteni anyádat, hiszed vagy sem.

Vedd meg magadnak a vackaidat, takaríts fel utána (mert a csodapakolások meg akármik a lefolyót igen jól el tudják dugítani, vita nélkül vállald be a kiganézást szerintem...), kérd meg normális hangnemben, hogy tartsa tiszteletben a véleményedet, cserébe te is az övét. Neki így jó? Az ő dolga. Te máshogy akarod? Az meg a te dolgod. Nem vagytok állatok, szerintem megoldható normálisan is.

2014. dec. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

*ablakon

nem tudom hogy lett asztalon, lol. :D

2014. dec. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#6: te aztán nehéz eset vagy :) képzeld el, nem szoktam követelőzni, a krémeket itthon találtakból szoktam lekészíteni, vagy a kajapénzből próbálok "spórolni" (nem nagyon lehetséges, mert ugye 200-300 ft-ból ez csaknem lehetetlen). gratulálok ezért az értelmes hozzászólásért. hajrá, öntsd magadra továbbra is az imádott csodavegyszereidet!
2014. dec. 31. 12:47
 9/12 A kérdező kommentje:
meg miaz hogy fél vagyont? te aztán tényleg orvosi eset vagy. ezek sokkal de sokkal olcsóbbak (és jobbak) mint a te kedvenc mű vackaid!
2014. dec. 31. 12:48
 10/12 A kérdező kommentje:
és ha jól megvan csinálva, nem dugítja el a lefolyót! szóval amíg valamiről azt sem tudod, hogy micsoda, addig ne okoskodj!
2014. dec. 31. 12:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!