Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet szem alatti...

Hogyan lehet szem alatti karikát hatékonyan eltűntetni?

Figyelt kérdés
Egy olyan módszerre lenne szükségem, amellyel ténylegesen meg tudnék végre szabadulni a duzzadt, sötét táskától a szemem alatt. A sminkelés sem válik be igazán, és abba már belefáradtam..

2015. jan. 3. 08:45
 1/5 anonim ***** válasza:
2015. jan. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia derma stamp vagy derma rollert?szakember vegzi jodragan a kezelest de ha beszerzel par dolgot te magad is meg tudod csinalni,van egy hoxas forum ami errol szol.vagy nezd meg youtuben a videokat how to get rid of dark circle under the eye.az azsiaiak ertenek hozza olyan akkupunkturas helyeket kell erinteni a szem korul ami beinditja a verkeringest biztoy huzamosabb ideig kell csinalni de jobban hiszek ebben h. Hatasosabb mint egy szemrsanckrem,persze raadaskent uborkat olajakat lehet tenni a szemre,persze az alvas a stressz elkerulese es sok folyadek min 6-8 pohgar tiszta viz elengrdhetetlen .
2015. jan. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Telorol irok bocsanat a hibakert
2015. jan. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Örök hála nektek :) ezeket ugye mind meglehet próbálni fiatalabb korban is, mert azt elfelejfettem odaírni, hogy 17 éves vagyok..?
2015. jan. 3. 10:21
 5/5 anonim ***** válasza:
A masszazst mindenfelekeppen a dermarollert elvilev 25 evesen erdemes elkezdeni
2015. jan. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!