Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Feketéből szőke, szőkéből?

Feketéből szőke, szőkéből?

Figyelt kérdés

Festett fekete volt a hajam már 2 éve, amikor hatalmas ötletem támadt: Szőkítsük ki!:DDD Nos, ennek az lett az eredménye, hogy hat színben pompázott a hajam. Ezért befestettük világosbarnára, az alját pedig szőkére. Ezzel már nem is lett volna baj, több, mint a semmi hisz a feketétől megszabadultam,csakhogy foltos maradt itt-ott, kicsit szőkés árnyalata is van. Mivel tudom,hogy már szétroncsoltam a hajam, és istenigazából nem a várt eredményt kaptam és többezer forintot kidobtam az ablakon, vissza szeretném festeni feketére. A kérdésem az lenne, hogy szerintetek a fekete befogja majd a szőke és a barna részeket is egységesen? Vagy foltos maradhat?

Mielőtt valaki megjegyezné, igen, tudom, OLTÁRA HÜLYE VOLTAM, azóta is átkozom magam! :DD



2015. jan. 4. 16:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egy válasz jöhet szóba: FODRÁSZ. Ráadásul minél profibb, annál jobb. Ezért nem éri meg otthon kísérletezni festékekkel, szakemberhez kell menni! Ha üszkös a lábad, akkor sem otthon fűrészeled le meg jegelgeted, hanem orvoshoz mész. Ugyanez igaz a hajra is. Ha be akarod festeni vagy elcs*szted, akkor elmész a fodrászhoz. Ilyen egyszerű.
2015. jan. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Milyen az eredeti? De ne rontsd már el jobban. Ha már tudod hogy szét van roncsolva.
2015. jan. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Első: Köszönöm, nekem is eszembe jutott már, de akit kérdeztem, azt mondta, nem vállal foltos hajat mert nincs rá garancia, hogy egységes lesz, ráadásul hosszú a hajam, alsó hangon is 10.000 forint felett lenne :)

Második: Barna. Tudom,hogy már nincs jó állapotban,de szeretnék túl lenni ezen a festegetésen, foltosságon, és ismét fekete lenni.. Ha megtörténik, elmondok egy imát és soha többé nem jut eszembe ilyen hülyeség :D

2015. jan. 4. 17:09
 4/11 anonim ***** válasza:
Fekete befogja, aztán mivel alatta szőkítve van 2 mosás után már szürke vagy foltos lesz... mesterfodrászhoz menj, hogy visszapigmentálja és egyszínűre fesse a fekete festés előtt a hajad.
2015. jan. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Olvastam itt olyat is,hogy egy lánynak zöldes lett a haja szőkítés utána kékesfeketétől. :/

Fodrászhoz sajnos nem valószínű,hogy el tudok menni, de már kivagyok teljesen..Többet biztosan nem szánom rá magam ilyen hülyeségre.

2015. jan. 4. 17:16
 6/11 anonim ***** válasza:
Eleinte lehet hogy kopni fog, de többszöri festés után fekete lesz. Ártani meg már nem igazán fog, mert nem kell hozzá erős oxi.
2015. jan. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Tehát akkor ha holnap befestem feketére, nem lesz foltos? Nekem csak ennyi a lényeg, kibírok egy hónapot úgy,hogy kopik kicsit..Bármi jobb annál,mint ami most van!
2015. jan. 4. 17:29
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem, nem lesz foltos.
2015. jan. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Miért nem fested barnára? Attól azért mégis könnyebb megszabadulni, mint a feketétől, ráadásul a fekete tartalmazza a legtöbb káros anyagot - is épp ezért árt a hajnak. Inkább legyél türelmes, és kend be olyanra, ami a legsötétebb a foltok közül, aztán később lehet valamit javítani.
2015. jan. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Barnára festettem, és mégis foltos lett. :/ És igazság szerint most döbbentem rá,hogy hiányzik a fekete haj, és az volt az igazi. :) Soha többet nem kísérletezek.

Egyébként köszönöm mindenkinek!!

2015. jan. 5. 01:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!