Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha befesteném itthon a hajam...

Ha befesteném itthon a hajam dobozos hajfestékkel, egyszínű lesz? Legutóbb fodrász festette be, de nagyon drága, inkább megpróbálnám megoldani házilag. Barna a hajam eredeti színe, de vannak benne szőke csíkok. Egyszínű szőkét szeretnék!

Figyelt kérdés
Milyen dobozos hajfestéket vegyek? Márka?
2010. febr. 5. 13:55
 1/3 anonim ***** válasza:
a szőke csikokat befogja a szőke festék, de nem lesz egyszinű az tuti, a barnát kevésbé fogja be...
2010. febr. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

vegyél szőkítő port meg nem tudom hány %-os lötyit hozzá azzal szőkítsd le aztán utána olyan színűre fested amilyenre szeretnéd de utána használj haj pakolást balzsamot vagy valamit mert a szőkítő roncsolja

ha simán befestedd szőkére akkor csak vörös haj színed lehet láttam már ilyet nem

egyszer:D

2010. febr. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tuti hogy ezt akarod teljesen szőkét?

Ne tedd, meg fogod bánni! Mondjuk ez hajtól is függ.Nekem is olyan az eredeti hajszínem mint neked, befestettem zőkére, és teljesen tönkrement, mivel szőkítőport használt hozzá a fodrász, teljesen kiszívta a hajamat, tönkrement.Száraz és töredezett lett.Nem látta rajta h hosszabb lett volna valamivel is, mert ami nőtt az mind letört.:S Ezért úgy döntöttem nem károsítom tovább a hajam, rendbe szeretném hozni. 6 hónapig nem festettem be semmivel, lett pár centis lenövés, elmentem a fodrászhoz bemelíroztattam barnára, vágott belőle 3cm-t.Tetszik, és soha többé nem fogom festeni, a szőkét elfelejtem! Jól gondold meg!

2010. febr. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!