Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Bőr- és hajápolás

A kérdés

Mi lehet a probléma? Leepilálom a lábam és nem szedi le mert ha végig símítom érzem a szálakat? (Silk épil 1170)

2015. jan. 14. 17:37  Privát üzenet  

A válasz
Gondolom az a szál pont 2 csipesz között volt. Egy ideig én is epiláltam, philips satinellel, de csak eltépte a szálat, 2 nap múlva már borostásodott. Annyi fájdalomért nem érte meg :(

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2015. jan. 15. 17:11 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Melír probléma?
Az miért van hogy leepilálom a lábam és utána végig simítva érzem a szőrszálakat? Nem szedi ki rendesen?
Mi lehet a probléma? (többi lent, kérlek aki tud segítsen, mert eléggé kétségbe vagyok esve)
Egy év alatt kb.5 cm nőtt a hajam. Nem festem 2 hetente max1x kivasalom hővédőt használva egészségesen táplálkozok mindent kipróbáltam már. Mi a gond?
Szerintetek mit csináljak? (göndör hajas probléma)
Mit kezdjek a hajammal? SOS

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Bőr- és hajápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!