Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek ha nagyon csúnya...

Mit tegyek ha nagyon csúnya és száraz a hajam, semmilyen balzsam nem jó rá. Valami otthon elkészíthető cucc is jó lenne, a ricinus olaj nem vált be. Száraz festett töredezett hajam van?

Figyelt kérdés
2015. jan. 24. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
kallos csokoládés hajpakolás a hullámos, nehezen kezelhető, szalmaszerű száraz hajamat olyan szinten rendbe tette, hogy csak ámultam bámultam. Fodrászkellékesnél vettem 800 ft-ért az 1 kilós változatot. Örök kedvencem, imádom. Én is rengeteget küzdöttem ezekkel a gondokkal, ha kell még bármi, írj:)
2015. jan. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hajápoló olaj a legjobb ilyen esetben... argán olaj a legjobb. Nem kell kimosni. Ezen kívül tejes pakolás vagy mézes is jó lehet.
2015. jan. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Banán+tojás+olivaolaj+méz+mandulaolaj nekem csodát csinált a hajammal.

Minden hozzávalót beleraksz a turmixgépbe és pépes állagúra turmixolod. Felrakod a hajadra 1.5-2 órára majd langyos vízzel kimosod és a szokásos módon megmosod a hajad. Ha hullik a hajad keverhetsz bele őrölt kávét is,de a kávénak van hajszínező hatása. Ha sötét a hajad nem lesz gond, de egy szőkét tönkretehet.

2015. jan. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nézzen interneten nehezen fésülhető hajra hajpakolást házilag. Szedjen hajvitamint,erősítő samponnalmosson hajat. Esetleg egyen sok tojást,húst,amiben sok a fehérje. A jó folyadékbevitel is jót tesz az ember hajának! Mindezt onnan tudom,hogy Mesterfodrász vagyok!
2015. febr. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!