Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal?

Mit csináljak a hajammal?

Figyelt kérdés

Bubifrizurám van, amikor levágattam, a fodrász tökéletesen beszárította, nem volt gond. Előtte is olyan frizurám volt, amit folyamatosan be kellett szárítani, az jól is ment, és úgy is maradt, ahogy kellett, de most idegbajt kapok. Csináltak képes illusztrációt, hogy mi is történik.


A hajam egyik felének a vége tökéletesen befelé áll magától is, de a másikat akárhogyan és akármivel formázom, nem hajlandó úgy maradni, és az arcomtól kifelé áll, ez pedig már idegesít. Valakinek esetleg nincs valami jó tippje? Hajszárító, hajvasaló, lakk, zselé, hab - mindent próbáltam, és két perc múlva megint szépen eláll az arcomtól.

[link]



2015. jan. 26. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
belinkelnéd mégegyszer légyszi?:))
2015. jan. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Jajj, persze. Nekem működik az első link is, nem tudom mi lehet. :/


[link]

2015. jan. 26. 19:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Értem mire gondolsz. Használj minden hajmosás után balzsamot, szerintem az lehet a baj, hogy túl száraz a hajad, túl sok mindent kensz rá. Elég egy balzsam és egy olaj, mondjuk argánolaj, vagy a garnier damage olaja, az is megfelel erre a célre. Próbáld ki, ártani tuti nem fog.:)
2015. jan. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Alapjáraton csak sampont és balzsamot használok a hajamra ( mindkettőből argán olajasat ), egyáltalán nem száraz, sőt! Nem szoktam soha kencéket alkalmazni rá, csak azóta próbálgattam ezeket ki, amióta levágattam ( két hete ).
2015. jan. 26. 20:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha elfogy ez a sampon és balzsam, vedd meg a garnier goodbye damage sampont és balzsamot. A lakkot, zselét és habot hagyd, nem fog használni, csak roncsolja a hajad. Olajat vegyél rá, egy picit mindig tegyél belőle a hajvégekre, nem csak ápolja, de segít neked a formázásban.:)
2015. jan. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Próbáltam már olajokat is, és a samponommal meg vagyok elégedve, nem szeretném lecserélni. Egyáltalán nem töredezett a vége, nem szálkás, nem száraz, hanem puha, vastagszálú és dús, erős, egészséges. Nem hullik, nincs vele, baj azon kívül, hogy formázhatatlan.
2015. jan. 26. 20:46
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :)
2015. jan. 26. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!