Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Letört köröm gond, igénytelen?

Letört köröm gond, igénytelen?

Figyelt kérdés

Világéletemben rajongtam a gyönyörű, hosszú körmökért.

Régen nagyon erős körmeim voltak, de nagyon sokat fogytam, legyengültem, és a körmeim is tönkre mentek. Hiába nőtt meg, egyből tört vele, berepedezett, hajlítani lehetett.

Elkezdtem minden nap lakkozni, egy héten max egy nap szünetet kap, és valamiért emiatt megnőtt szép nagyra(azért az is hozzá járult, hogy kezdek helyre jönni testileg-lelkileg).

A bal kezemen az összes körmöm szép nagy, viszont a jobbon letört a hüvelyujjamon levő illetve a mutatóujjamon levő.

Annyira nem gáz, mert még így is hosszú mindkettő.

Viszont a balhoz képest nagy a különbség. Ti ilyenkor levágnátok? Olyan gáznak érzem, de imádom a hosszú körmeimet, és ha most levágom kitudja mikor nő meg megint.

Vagy várjam meg míg hozzá nő?


2015. jan. 30. 11:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Hagyd. Picit reszelhetsz a többiből.
2015. jan. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én egyformára reszelném.

Nekem is mindig letörtek a körmeim, pedig nem növesztettem hosszúra őket. Ezért kezdtem műkörmöket csináltatni, mert meguntam, hogy mindig le kellett vágnom, mert ha kihúztam egy fiókot, már be is szakadt valamelyik.

2015. jan. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igénytelen, ha nem egyforma a hossz.
2015. jan. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Reszeld vissza egyformára, elég bénán néz ki, amikor nem ugyanolyan. Az olyan hatást kelt, mintha csak nőne a körmöd a vak világba, mert nincs kedved foglalkozni vele.

Egyébként belsőleg kéne rendbehozni a szervezetedet, vitaminokkal, egészséges táplálkozással, életmóddal, mert akkor nem törne összevissza.

2015. jan. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!