Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lett egy elég csúnya pattanás...

Lett egy elég csúnya pattanás az arcomon, elég gyulladt, pénteken színházba mennék és ezért eléggé elkeserít, van valami házi, egyszerű módszer, amit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2010. febr. 9. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:

nyomd ki,és kezeld le valami pattanásr való krémmel.

nekem a nagy bub pattanások is igy tűnnek el.

kinyomom,lekezelem a szokásos pattanásos krémmel,és 2 nap mulva semmise látszik.

2010. febr. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tegyél rá fogkrémet, az leszárítja. Ha gyulladt, akkor nyomj rá egy darab jeget, esetleg kamillával borogasd!
2010. febr. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fertőtlenítsd le, törj össze por állagúra egy gyulladáscsökkentőt pl. fájdalomcsillapítót(én legutóbb "készlethiány" miatt az Algoflex M rózsaszín részéből csináltam és működött:), és ezt kamillateával vagy a fertőtlenítő folyadékkal pasztásítsd, kend vastagon rá éjszakára vagy száradás után ismételd meg. Vigyázz, csak a patt.-ra mert agresszív a módszer.
2010. febr. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
előző vagyok, elfelejtettem: a fogkrémről úgy tudom, hogy a fluor tartalma miatt fertőzés> gyulladásveszélyes (max. a mentoltartalom miatt tűnik úgy, h segít)
2010. febr. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!