Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akik hasznaltak ricinusolajat...

Akik hasznaltak ricinusolajat leirnak a tapasztalataikat? Nem csak arra akarm hogy hosszabb legyen hanem hogy ne torjon ugy meg ilyenek. Jobb lesz tole?

Figyelt kérdés

2015. febr. 4. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyikre sem vált be. A növekedést sem segítette és állítólag nem is segíti. Töredezés ellen sem vált be, akkor már inkább a szűz kókuszolaj.
2015. febr. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
koszi :)
2015. febr. 4. 20:44
 3/5 anonim ***** válasza:
A hajápolásra argán olaj a legjobb, az belülről is ápolja. A ricinustól csak zsírosabb lesz ami miatt kevésbé töredezik. Mást nem csinál a hajjal.
2015. febr. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tévedés, hajápolásra a kókuszolaj a legjobb, az hatol be a hajszálak belsejébe. Nem tudom mi ez az argán olaj őrület, most ez lett felkapva ezért mindenki ezt javasolja, közben meg nekem semmit sem ért.
2015. febr. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Amikor én próbáltam a ricinus olajat csak a rengeteg macera volt vele,nagyon nehezen jött le. Nekem nagyon elkezdett tőle hullani a hajam szóval gyorsan kiábrándultam belőle.

Viszont ajánlom,ha még aktuális,a kallos hajpakolásait, 1 literes szóval nekem az előző (heti egyszeri használat/váll alá erő haj) több mint egy évig volt elég,pedig nem spóroltam vele az a latte-s volt elég jó volt mert puha volt tőle a hajam viszont amit most használók egyszerűen imádom,az illatát is meg a hatását, a kallos hajmaszkja töredezett vékony hajra. Árban is tökéletes 800-900 ft/liter

2016. jan. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!