Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem tudok megbékélni a külsőmm...

Nem tudok megbékélni a külsőmmel, mi a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés

Olyan 8-9 éves koromig szerintem ritka szép kislány voltam, többen is dicsértek, a suliba is annak számítottam.

Utána ahogy mindenki nőiesedett, szépült, én egyre rondább lettem. 8.-ba piszkáltak, hogy szedjem a szemöldököm és hogy csináljak valamit a hajammal, mert száraz.

Ide jöttem a gimibe, de ittis inkább a személyiségemmel hódítottam, mintsem a külsőmmel.

Mostanában elkezdtem változni, 19 éves vagyok, de utálom magamat!

Edzek, formásodok, az alakom jó. Az arcom is szép lenne, de az összhatás borzalmas. A hajam száraz, szénakazal, pedig rendszeresen ápolom(nagyon sok mindent kipróbáltam már, járok fodrászhoz, segít kialakítani a megfelelő hajstílust), de egyáltalán nem jó. A szemöldököm se az igazi, több kozmetikusnál is voltam, de valahogy azt érzem SOKKAL többet ki lehetne hozni belőlem. Külsőleg megva, mi az a stílus, amit szeretnék, de nem tudom elérni.

Nem tudok megelégedni magammal mert nem vagyok olyan mint amilyennek lenni szeretnék.

Valahogy azt érzem, hogy belsőleg nem tudok kitörni mert nem olyan a külsőm.

Ilyenkor mi a megoldás?

Van valami hely, studió, szépségszalon, ahol segítenek ebben? Ne haragudjatok, ha butaságnak tűnik, de sajnos évek óta nyomaszt, és mostmár lassan 20 évesen nem akarok ennyit szenvedni a külsőm miatt, hanem jól érezni magam a bőrömben.


2015. febr. 9. 13:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha küldesz képet szívesen adok tanácsokat.Ha gondolod a szemed,vagy bármit kicenzúrázhatsz, ha félsz, hogy felismerhető vagy.


Kép nélkül amit tudok tanácsolni:


Mindig szebb,ha minél egyszerűbb vagy,nem akarsz kitűnni és csak 1-2 dolgot emelsz ki magadon.


A szép frizura és a szép szemöldök forma konkrétan bárkiből szépet csinál,tehát tényleg ezek a legfontosabbak szinte.(öltözködést könnyebb összehozni!)


Nézz videókat a youtube-on, hogyan kell szemöldököt formázni. Először rajzolgasd meg magadnak szemöldökceruzával, hogy milyen forma tetszik.Van por állagú szemöldökpúder is.(háromszöges,kerekebb,hosszabb,felfelé v lefelé ívelő stb). Ha nagyon el van rontva a szemöldököd, akkor valahogy bírd ki és 1hónapig ne szedd egyáltalán.


Kozmetikusnál ne szedess szemöldököt, és ne is festesd be velük,mert semmit nem ér.Én már voltam vagy 5x, hátha végre eltalálják,és mindig csak rosszabb lett. Le vannak maradva a trendekkel, orrtól 2 cm-re kiszedik a közepéig és csak elvékonyítják. Pedig nem attól lesz szabályos.


Viszont bármilyen szemöldökből lehet szépet csinálni szemöldökceruza segítségével,ha túl van szedve akkor is. Esetleg némi korrektor is kell hozzá.(FONTOS A MEGFELELŐ SZÍN,ESSENCE márkát ajánlom,mert olcsó és sokféle színárnyalat van,max 500ft-ból megvan)


Haj: a szárazságán és a szép hatáson úgy tudsz javítani,ha szedsz multivitamint(pl napi 1 pezsgőtabletta),vagy bármilyen hajra,bőrre való vitamint.(pl béres vitaminok)


Fontos, hogy ne a legerősebb fokozaton szárítsd a hajad, hanem közepesen és használj hajbalzsamot,hajápoló permetet a hajvégekre.Használhatsz hajgöndörítő,hullámosító cuccokat,de ha nem megy a frizuakészítés és a hajápolás,hord kontyba és néha pakolást tegyél rá.Ne fesd be a hajad!Pláne ne melíroztasd szőkére,és szőke hajfesték se legyen soha.


Öltözködés: sima farmer,blézer,ing,sötét nadrág,magassarkú csizma,cipő vagy olyan,aminek van egy kis sarka,magasított talpa. Egy szép fülbevaló,szép nyaklánc,vagy hajcsat is sokat tud ám dobni.


Szempillaspirál,szájfény és kész.


Kerüld a nagyon mintás cuccokat,mert keveseknek áll jól...

2015. febr. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!