Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudtok mondani egy természetes...

Tudtok mondani egy természetes összetevőjű hajbalzsamot, amit kifejezetten unisexnek vagy férfiaknak való?

Figyelt kérdés

2015. febr. 13. 13:33
 1/9 anonim ***** válasza:

és schwarzkopf kondicionálót használok. szerintem nyugodtan használhatsz nőit is, mert azok sokkal jobbak mint amiket férfiaknak készítenek. szerintem nem gáz.

de ha semmiképpen sem olyat akarsz, akkor dm-ben, rossmann-ban is lehet kapni gyógynövényes balzsamokat.

2015. febr. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

én is "női" balzsamot használok, de ettől szép a hajam akinek nem tetszik azt elszoktam küldeni a ......-ba

De amúgy senki sem szól érte.

És inkább hajtípus szerint van csoportosítva, mint nemek szerint

2015. febr. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bizony. A női termékeket nyugodtan használhatod, de ha van pénzed bőven, akkor gyógyszertárban teljesen natúr, illatmentes ápolókat is beszerezhetsz.
2015. febr. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Lush a legjobb natur.

Budapesten Váci útcában, Alleban is van üzletük,

2015. febr. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Őszintén én nem hiszek a LUSH natúrságában. Olyan szaga van, mint egy vattacukorgyárba ojtott műanyagüzemnek. A natúrtól messze van, natúr alatt én legalábbis illatmentes kozmetikumokat értek.
2015. febr. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Veszel bioboltban argán olajat, mosás után 3 cseppet a hajadra kensz. Jobb mint bármelyik balzsam, természetes, és unisex is.
2015. febr. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
dm-ben a balea men vagy a az alverde men márkából válogass : )
2015. febr. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 egybaba ***** válasza:
Sör? Ne röhögj - nem meginni kell hanem a hajadra önteni, és 10 perc állás után leöblíteni. De jó még a búzakorpás tojássárgája tölmagolajjal keverve. Ha rászárad elég nehéz lemosni, de utána elég szép a haj tőle.
2015. febr. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
9%

Háromfélét is tudok. Mindhárom természetes összetevőkből készül és uniszex.


Egyik sem kapható boltban. A kisker forgalomban kapható hasonló termékek hatóanyag-tartalmát ugyanis jogszabályban maximalizálták, nehogy valakinek baja legyen abból, hogy nem neki valót vesz le a polcról.


Ennek a háromnak nem a víz a legfőbb összetevője, hanem egy világszabadalommal védett gyógynövény-kivonat. Közvetlenül a gyártótól lehet megvenni őket. Mindhármat a Magyar Természetgyógyászok Szövetsége ajánlásával forgalmazza a gyártó. Az érték/ár arányuk hihetetlenül jó. Visszavásárlási garancia, cseregarancia és személyre szabott tanácsadás jár hozzájuk.


További részletekért küldj üzenetet!

2015. febr. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!