Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen színű haj állna nekem jól?

Milyen színű haj állna nekem jól?

Figyelt kérdés
hosszú barna hajú lány vagyok úgy 2 éve befestettem a hajamat feketére mivel szerintem az a elgjobb,legszebb hajszín de már kb féléve nem festettem be így most barna alul felül középen pedig fekete.Már nagyon meguntam szeretnék egy kicsit újítani.Fekete hajra gondoltam újra csak most valami mást is belevinni pl.ombre vagy hasonló.Valaki ötletek?egyébként barna a szemem,fekete a szemöldököm és vékony vagyok ha ez segít

2015. febr. 15. 13:59
 1/3 anonim válasza:

Az alkatod mindegy, viszont a bőrtónusodat leírhattad volna.

Milyen színű a bőröd, és milyen tónusú (sárgás vagy rózsaszínes)?

2015. febr. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát világos barnás,és sárgás
2015. febr. 15. 14:11
 3/3 anonim ***** válasza:

Az ombre nem valami szép, de festhetnéd mondjuk lilás feketére a hajad most, az érdekesebb mint a sima fekete.

[link]

2015. febr. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!