Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehetne egészséges...

Hogyan lehetne egészséges (ebb) a fejbőröm?

Figyelt kérdés

Tapasztalatokra lennék kíváncsi; akinek volt/van zsíros korpásodása, hogyan lehet enyhíteni, esetleg megszüntetni ezt? Sajnos hajlamosabb vagyok a túlzott faggyútermelésre a genetikám miatt, de valahogy enyhíteni szeretném ezeknek a zsíros korpáknak a termelődését.

Meg lehet állítani?



2015. febr. 21. 18:04
 1/6 anonim válasza:
ha ecetes vízzel mosol hajat viszonylag elég hamar megszünteti a bajt.vagy esetleg egy bőrgyógyász hátha tud segíteni ebben
2015. febr. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én gyógyszerrel kezeltem. bekentem a fejbőrömet vele. aztán gyógyszertári sampon. nagyon jól el is múlt, de ha abbahagytam hamar visszajött ha nem figyeltem eléggé. gyógyszertári samponnal mosom még mindig, az a legjobb rá. illetve dm-ben vettem vitamint a hajamnak. az is használt. meg hát kinőttem szerencsére.
2015. febr. 22. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Milyen gyógyszert konkrétan? Vényköteles? Illetve mennyibe kerülnek ezek?

2015. febr. 22. 09:25
 4/6 anonim ***** válasza:
a gyógyszer elocom volt. azt hiszem így írják. az árára nem emlékszem, de a neve alapján megtalálod. a sampon meg oltre. ilyen gyógynövényes, bambuszos. a sampon drága. 3000valamennyi általában. nem olyan olcsó dolgok ezek... de nekem megérte.
2015. febr. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ja és igen, vényköteles. de nekem simán felírták ha kértem. mármint háziorvos. és az oldat kell, mert azt hiszem több fajtája is van.
2015. febr. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Már annyi mindent kipróbáltam, hogy mindenképp megéri beruházni rá, főleg hogy ez használ is (remélhetőleg).

Köszönöm a tippeket! :)

2015. febr. 22. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!