Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Wellaton hajfesték doboza...

A Wellaton hajfesték doboza megújult, állítólag a festék ugyanaz maradt, viszont az összetevőknél apró eltérések vannak. Maradt egy fél doboz a régiből, összekeverhetem az újjal?

Figyelt kérdés

Tehát az összetevők 98%-ban megegyeznek, és apróságok eltérnek. 1-2 vegyi anyag vagy pluszban szerepel, vagy már nem szerepel az újban a régihez képest.

Maradt a régiből egy fél dobozzal, amit 1 új teljes doboznyival kevernék össze, ugyanis másfél doboznyi mennyiség kell a hajamra.


Az összetevőkben lévő apró eltérésektől függetlenül összekeverhetem?


Gondolom igen, mert a szín és vegyi anyag hasonló, ami az újban kimaradt, hát így benne lesz, ami új anyag bekerült az a régibe is bekerül így. Gondolom nagy baj nem lehet.

A csomagolás is csak ennyit tüntet fel, hogy a régi doboz képét piciben rátették, hogy a bevált vásárlók lássák, hogy minden a régi maradt.


2015. febr. 26. 21:36
 1/3 A kérdező kommentje:
Szín, színkód is egyezik, csak csomagolás változott, ennyit lát a vásárló, de gondoltam belenézek az "összetevők" listába, így derült ki.
2015. febr. 26. 21:37
 2/3 anonim ***** válasza:

NEM.

Nagyon régen festettem utoljára hajat, de én úgy emlékszem, hogy a maradék hajfestéket ki kell dobni és nem lehet később felhasználni.

2015. márc. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Én mindig is használtam a felét. De nem úgy volt maradék, hogy bekeverve félretettem, hanem csak fél tubust nyomtam ki és a maradék felet a következő festésnél kevertem :) ezzel nincs semmi gond :) a fodrászok is dolgoznak így hogy nagy kiszerelésből nyomkodnak.

nyilván a bekevertet nem teszem félre :P

2015. márc. 8. 06:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!