Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Állandoan mindig ugyan arra a...

Állandoan mindig ugyan arra a helyre jönnek ki a gennyes pattanásaim és márt fájnak is pedig mindig tisztittom az arcom és krémeket is rakok rá tonikokkal is tisztittom márt csomo mindent ki probáltam mit lehet ezek ellen tenni? Valami Házi praktika?

Figyelt kérdés

2015. márc. 7. 18:30
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és el felejttem irni hogy szinte egésségesen tápllálkozok nem eszek csokit se chipset se ez márt vagy több midn fél éve most pár hete rá álltam a vizre ásvány vizre cukros italokat kerülöm de ezek sem hatnak kérlek titeket vállaszoljatok!
2015. márc. 7. 18:33
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem fogászati probléma lehet, talán kilyukadt vmelyik fogad, vagy nő a bölcsességfogad, csak még nem fáj, de gyulladást okozott. nekem emiatt volt. nézesd meg. ha nem ez, akkor vmi más szervi probléma van, de sztem a fog a legesélyesebb.
2015. márc. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszodat de eggyátalán nem fáj a fogam és be vannak tömve a jukas fogaim és hol tudnám meg nézetni a többit?
2015. márc. 7. 19:19
 4/6 anonim ***** válasza:

Az ilyennek belső okai vannak. Mondjuk ha csak egy hete hanyagolod a cukros üdítőket, nem tudom mit vársz, az még nem idő.

Háziorvos tud adni beutalót laborra, abból kiderül van-e gyulladásra utaló érték, ha van, mehetsz góckutatásra. Fogászat, fülészet, belgyógyászat, gasztroenterológia, ha lány vagy, nőgyógyászat. Ha ezek se vezetnek eredményre vagy nincs gyulladás, akkor endokrinológia, mert hormonális oka is lehet - ez szintén inkább nőknél jellemző probléma. Esetleg allergia.

És a drogériába kapható termékeket hanyagold, kérj valami hatásosabb szert a bőrgyógyásztól, elsőre külsőleg használható krémet ad, ha nem válik be, jöhetnek a belsőleges antibiotikumok, izotretionin akár (már ha bevállalod) és ezek mellett inkább kímélő, illatanyag-, alkohol-, parabénbentes, hipoallergén kozmetikumokat használj.

2015. márc. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
jo okés köszi rendben még valaki valamit nem tud ezzelen ?
2015. márc. 8. 11:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Kelésekre nagyon jó a Gentamicin Wagner kenőcs, recept nélkül kapható.
2020. máj. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!