Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan maradhatok rendezett...

Hogyan maradhatok rendezett bulizás közben?

Figyelt kérdés

Borzalmasan nézek ki az összes partifotón, amíg látom, hogy vannak csajok, akik ugyanúgy áttáncolják az egész éjszakát, mégis fantasztikusan néznek ki.

Táncolás közben megizzadok, fényleni kezd a bőröm, a füsttől a szemem pirosassá válik, a frufrum pedig bezsírosodik, ha megizzadok.

Ti hogyan kerülitek ezt el, amikor átlagban 50 fok van, és mégse lehet 5 percenként kirohangálni a mosdóba...


2010. febr. 14. 19:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Frurfuval nehezebb.
2010. febr. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Frufruval tényleg nehezebb a dolog, én oldalra szoktam fésülni, néha feltűzöm. Nem is kell 5 percenként kiszaladgálni, elég úgy 1,5 óránként... egy kis powder, és egyéb sminkigazítás, egy kis szemcsepp, kis szussz és mehet tovább minden. :)
2010. febr. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

frufruval tényleg nagyon sz*r (bocsi a kifejezésért.. :)

nagyon szeretem a frufrumat, mert előnyösen áll nekem, és amikor visszanézem partyfotokat, akkor látom, hogy zsíros és már nem is egyenes :S

2010. febr. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én ezért nem fényképeszkedem buliban...:D inkább jól érzem magam, ahelyett, hogy a nem tökéletes sminkemen meg a zilált frizurám miatt aggódjak egész éjjel...:)
2010. febr. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én se fényképezkedem, de fényképeznek táncolás közben (pl antropos), meg különben is, azért az ember egy buliban nem akar szarul kinézni...
2010. febr. 14. 22:05
 6/10 anonim ***** válasza:
Sajnos ezzel nem tudsz sok mindent tenni, gyakran járj ki a mosdóba megigazgatni magad, illetve "betanulhatsz" néhány mozdulatot, amivel nem kell a mosdóba rohangálni, hanem akár a táncparketten kicsit rendbe szedheted magad. Pl. egy zsepivel óvatosan áttörölni az arcod, ha a szemhéjad nincs kifestve, akkor sokat segít, ha a mutatóujjadal áthúzol a szemhájadon, ezzel csökkentve a fénylést. A frufrudat esetleg felcsatolhatod bulikon.
2010. febr. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az előző válaszadónak: te tényleg nem szoktál sminkelni, amikor bulizni mész?? :D
2010. febr. 22. 23:28
 8/10 anonim ***** válasza:

a haj problémát úgy oldom meg, hogy éppen növesztem a frufrum :D és simán hátrafogom, lakk rá, hogy egy szál se lógjon ki

a sminkre is tudod mit rakj? hajlakkot! de komolyan mondom :D a szemhéjpúdered,pirosítód,alapozós, meg semmid sem fogja érezni a bulit :D

bár azért néha még így is kijárkálok mosdóba igazítani, hátha történt valami, bár nagyon ritka :D

vörös szem ellen még nem tudok semmit :/ max azt is a mosdóban :D szemcsepp

ja és! ahogy hazaérsz, azonnal mosd le jó alaposan a bőröd, nehogy valami történjen a bőröddel a lakk miatt. (nekem nem szokott, de az én bőröm bír mindent :D )

na.. partyra fel :)

2010. jún. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Csajok, kicsit fura h ideírok, (énis maszív bulizos vagy) De ha 1 srác odaáll mögétek akkor megnézitek az arcát, vagy legalább azt, hogy hogy néz ki mielőtt elkezdenétek denszelni vele? (Értem ezt a fenéksimulós rázogatós-részhez, ---ami mellesleg nekem igen bejön---stb) Vagy csak érzitek, h ott van 1 fiú és randomba csapatjátok.

Awh lehet nem ide illik a postom, rem senki nem fog haragudni :D

17/F

2011. márc. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
miért egy régi kérdéshez teszed fel a kérdésed, miért nem kérdezel rendesen? Így senki nem fog válaszolni rá. Amúgy én pl megnézem a srácokat, akikkel táncolok... Mondjuk sztem egy fiúnál kevésbbé gáz, ha rendezettlen :)
2011. márc. 7. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!