Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőkére festett hajat át...

Szőkére festett hajat át szeretném festeni természetes módon. Valami tipp?

Figyelt kérdés
Sötétszőke az eredeti hajszínem, világosabbra festettem. Egy évvel ezelőtt volt ez, azóta nagyon durván elkezdett hullani, töredezni annyira nem, régeben mintha rosszabb lett volna. A hajam alapból vékony szálú. Úgy döntöttem, nem gyilkolom tovább a hajamat, hiába szeretem és áll jól, viszont az eredeti ronda szürkés és utálom. Hallottam arról, hogy természetes módon is be lehet festeni, világosbarnát szeretnék. A henna nem hiszem, hogy szóba jöhet, szőke hajon állítólag nagyon rikít, meg az vörös, ha jól tudom. Tud valaki ajánlani valamit, esetleg ha valaki csinált már ilyet, képet tudna hozni?

2015. márc. 9. 18:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Világosítani pár árnyalatot lehet citrommal, kamillával.

Sötétíteni lehet fekete teával, kávéval, talán kakaóval meg hasonlók. Azt nem tudom pontosan hogy megy, de nézz ezeknek utána, természetes megoldás mind.

Ha egyszerűbb kell ami kíméletes akkor pedig vegyél színező sampont. Abból van világos barna, és nem árt annyira a hajnak mint a festék.

2015. márc. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A károsodott hajon lehet javítani megfelelő kezelésekkel.

A hajhullásnak lehet belső oka is, nem csak a rossz hajfesték ill. hajfestés...

Természetes anyag nincs, ami világosítani tudja a hajat.

2015. márc. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!