Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » (17f) Tudnátok olyan hajat...

(17f) Tudnátok olyan hajat mondani ami jól néz ki de nem kell vele foglalkozni? Úgy értem hogy nem igénytelen csak kevesebbet keljen vele foglalkozni a mostaninál:D (negyed órát vagy többet szarakodok vele és egyedül nem is tudom megcsinálni)

Figyelt kérdés
ez most még annyira nem is baj de később ha nem leszek egyfolytában itthon hogy segítsen valaki vagy fesztiválon vagy ilyesmi akkor nem tudom megcsinálni.. értitek...

2015. márc. 11. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát nyírasd le rövidre! Nem értem, mit kell egy fiú hajával 15 percig szórakozni. Kivéve, ha elfekszed, de akkor rosszul van levágva.
2015. márc. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

[link]


[link]


[link]


[link]


Egyikkel sem kell tökörészni. A hosszabbat megfésülöd és kész.

2015. márc. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Olyanra gondoltam ami nez is ki valahogy:) talan az utolso....
2015. márc. 13. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!