Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Koszorúslány leszek, és nem...

Koszorúslány leszek, és nem tudom milyen legyen a hajam, ötletek?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, és májusban leszek koszorúslány, de nem tudom hogy milyen legyen a hajam. Félhosszú, vállig érő hajam van, és göndör.

A menyasszony szerint az állna jól, ha mindkét oldalról lenne hajam, tehát a féloldalas hajak nem állnának nekem jól.

Kontyot nem akarok.

Tulajdonképpen vízesésfonásra gondoltam, de azért szeretnék ezen kívül még ötleteket Tőletek is!



2015. márc. 18. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:

kicsit nehéz lesz a választás, elég rövid a hajad és még jelen van egy kizárt forma is. én egyből a vmilyen fonásra gondoltam . [link]


[link]


[link]

2015. márc. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jó hajad van, de nem mindegy, milyen lesz a ruha. Puccos, mint a menyasszonyi, vagy "csak" egy sima alkalmi. Kell-e a hajadba dísz, vagy nem. Egy szép csattal, vagy akár hajráffal nagyon fel lehet dobni a frizurát.

[link]

2015. márc. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
[link] igaz mennyasszonnynak van irva de sztem szépek és jól állnának
2015. dec. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!