Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Érdemes így műkörmöt csináltatni?

Érdemes így műkörmöt csináltatni?

Figyelt kérdés
Láttunk barátnőimmel egy kezdó műköröm csomagot, amihez az volt írva, hogy bátran használhatják azok is, akik nem tanultak műkörmösnek. Gazdasági okokból a barátnőimmel kipróbálnám azt, hogy egymás körmeit megcsináluk. Mindegyikünknek volt már többször műkörme, tehát látuk/tudjuk hogyan készül. Viszont műkörmös tapasztalata egyikünknek sincs. Meg merjük csinálni egymás körmeit? Nem lesz belőle nagy probléma? Ha valakinek esetleg van elrettentő vagy érvelő története, azt megköszönném ha megosztaná. Tanácsokat is szívesen fogadok!
2010. febr. 16. 21:16
 1/3 anonim válasza:
100%
Én is magamnak csinálom.Igazából szerintem a fertőtlenítőn,és a réskitöltön mulik sok minden.Ha ez nincs akkor fenn áll a gombásodás veszélye.Én a jó minőségű dolgokat szoktam venni éppen ezért.Pl:Perfect.
2010. febr. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem bátran csináljátok, a fertőtlenítés az fontos! Amúgy nem nagy dolog megcsinálni, nem semmiért megy minden hülye csaj műkörmösnek :)
2010. febr. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan, én is magamnak csinálom. csak résmentesre, és arran figyeljetek, hogy alatta a körömfelületet alaposan, de ne túlzott csiszoljátok meg mert nagyon tud fájni ha túlreszeled :)
2010. febr. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!