Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Találkozott valaki hasonló...

Találkozott valaki hasonló kiütéssel?

Figyelt kérdés

Fiatal koromban a nyakamon voltak ilyen fura bőrszínű ugyan, de látható pöttyök majd az iskola orvos felírt egy krémet rá amitől kipirosodott és zavaróvá vállt. Találkozott valaki esetleg ilyennel? Még a bőrgyógyász sem tudja megmondani, hogy mi lehet ez :(


[link]



2015. ápr. 7. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Allergia? Esetleg ha szokott viszketni és vakarászod attól is lehet ilyen. Vagy alkoholos arcszesztől.

Magán bőrgyógyásznál nem jártál? Az szerintem tudná mi van, mivel az ki is vizsgál.

2015. ápr. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem allergia, folyamatosan jelen van.
2015. ápr. 7. 20:42
 3/4 anonim ***** válasza:

ekcéma lehet!


borotválkozol? lehet más módszerrel kellene borotválkoznod...sajnos a penge sérti az arcot!


amúgy simán lehet allergia,ételallergia..nekem az ekcémám nézett így ki,mikor kijött

2015. ápr. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De nekem mint mondtam ez kiskorom óta ilyen és ezért is zárnám ki a borotválkozás okozta kiütéseket.Allergiáról sem tudok.
2015. ápr. 8. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!