Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon sok pattanás és mitesze...

Nagyon sok pattanás és miteszer jelenik meg a hátamon és a mellkasomon, és most a nyár és póló-szezon megkezdtével nagyon zavar. Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
Nem tudtok valamit ajánlani, ennek csökkentése érdekében?

2015. ápr. 11. 15:18
 1/2 anonim ***** válasza:

én az akneroxid 5 krémet ajánlom, azonban ez fényérzékenyít, szóval úgy már nem ajánlott használni, ha kilátszik a felsődből és nap éri. vagy csak úgy, ha naptejezed és nagyon figyelsz rá.

szerintem ha most elkezded használni, egy hónap múlva már szebb lesz.

esetleg menj bőrgyógyászhoz, ő tuti ajánl valami jót.

2015. ápr. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem az akneroxid nem segít egy idő után, és elég drága szerintem, de kinél hogy.

Én ezeket szoktam almaecettel átkenem fürdés után, vagy ha nagyon pattanásos akkor betadinnal át kenem fürdés után, esetleg van az a fürdőszivacsos hátmosó

(mint ezeréve nagyapáink idejében:D) azzal jól megsúrolod a hátad ezáltal mintha bőrradíroznád ezek mind jótékony hatással vannak a bőrödre, a pattanások szemszögéből már kevésbé:D am meg jön a jó idő lassan, ha van lehetőséged, akkor napozz! :D 19/F

2015. ápr. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!