Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tüntessem el a pattanás...

Hogyan tüntessem el a pattanást 2 nap alatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Pénteken első találkozóm lesz egy sráccal aki nagyon tetszik és van egy nagyobb pattanás a homlokomon..nem szeretnék így találkozni vele..nem tudtok valami hatásos,gyors módszert hogy eltüntessem?

Nem használok alapozót,és nem is szándékozom mert nem szeretem..



2015. ápr. 22. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

2 nap alatt nem fog eltűnni a pattanás sehogy sem. De tegyél rá mézet, az segít hogy kicsit kisebb legyen addigra. És persze ne nyomkodd, ne piszkáld. Esetleg ha van otthon Aspirin, abból is tegyél egy kevés port a mézhez.

A nagy napon meg tegyél rá korrektort.

2015. ápr. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. ápr. 22. 15:56
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
teafaolajjal is próbálkozhatsz, és kenegesd neogranormonnal is. ezek segítenek levinni a gyulladást. de még így is fog látszani pénteken, szóval kell rá tenned egy pici alapozót vagy korrektort. vagy fésüld úgy a hajad, hogy ne látszódjon. : D
2015. ápr. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,szerencsére nem látszott annyira,és a srác látta hogy zavar ez engem és olyat bókolt hogy én olyan szép vagyok hogy egy pattanás nem ronthatja el a szép arcom :$ ...
2015. ápr. 24. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!