Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Koreai bőrápolás tényleg...

Nagykitty kérdése:

A Koreai bőrápolás tényleg hatásos?

Figyelt kérdés

Sok youtube videót láttam már, ahol Koreai lányok mutatják be az arcápolási rutinjaikat. Néha meglepődtem, hogy mennyi terméket használnak. Azt szeretném megtudni, hogy ezek a termékek hatásosabbak-e, amiket ők használnak, vagy pl. az Ilcsi természetes kozmetikumai? Elég vastag a bőröm, szóval megfelelő ápolást igényel.

Előre is köszönöm a rendes válaszokat!



2015. máj. 1. 21:35
 1/9 anonim ***** válasza:

én egy éve használok koreai kozmetikumokat, és imádom őket. persze volt, ami nem jött be, de ami igen, az nagyon.

nekem azért tetszenek, mert tele vannak hasznos hatóanyagokkal, és nem is olyan drágák. pár ezer ft-ért olyan krémeket meg szérumokat lehet venni, amiket itthon soha nem, vagy csak sokkal drágábban lehet kapni. ami meg koreai, és még kicsit drágább is (4-6 ezer ft), abból ugyanilyet itthon szintén vagy nem lehet kapni, vagy tízezrekért.

igen, nagyon sok dolgot használnak, éjszakára akár 7-8 réteget is. én ennyit nem szoktam, csak 3-4 terméket teszek fel éjjelre. : ) tonikot, szérumot, esszenciát, arckrémet, fényvédőt, és sminkcuccokat vettem eddig.

az ilcsivel nekem csak az a gondom, hogy nagyon erős illóolajak vannak a cuccaikban, amiket nem bír a bőröm. koreaiból is van jobb, rosszabb, én az alkoholos termékeket kerülöm mindenben.

szerintem próbálj ki 1-2 cuccot, hátha bejönnek, sokszor lehet kapni tasakos és tubusos mintákat is.

2015. máj. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. :)
2015. máj. 2. 08:08
 3/9 A kérdező kommentje:
Neked melyik termékek váltak be a legjobban?
2015. máj. 2. 08:09
 4/9 anonim ***** válasza:

arcápolásból:

etude house baking powder arclemosó, benton aloe bha skin toner, benton snail bee high content essence, mizon snail recovery gel, mizon hyaluronic ultra subbon cream, ost vitamin c 20 serum, innisfree eco safety daily sunblock, innisfree soybean essence.


sminkből:

holika holika bb krémek, etude house szemöldökceruza, etude house szemhéjpúder paletták, etude house, tonymoly pirosítók, etude house, innisfree, tonymoly rúzsok, ajakszínezők

sminkből minden bejött, amit csak rendeltem.

2015. máj. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. :)
2015. máj. 2. 21:40
 6/9 anonim ***** válasza:

Az első, amit megnézek egy kozmetikumon, az az, hogy tesztelték-e állatokon.Mert olyat nem használnék.

De az ázsiai termékeken sokszor ezt nem tüntetik fel.Márpedig, ha nem teszik rá büszkén, akkor valószínű,hogy oka van.

Lehet, hogy hatásos, ha valakinek hasonló a bőre. A gyógynövényes boltban is vannak koreai krémek,de nekem -vékony ráncokra- nem használt egyik sem.

2015. máj. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

koreaiak között is van nem tesztelő, de ott sem nagy divat sajnos

[link]

2015. máj. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha van rá lehetőséged menj el Koreába,minden sarkon vannak ilyen boltok ahol lehet ilyen cuccokat venni ;)
2018. júl. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
kipróbáltad végül a termékeket?
2021. máj. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!