Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Volt már részetek...

Lányok! Volt már részetek drasztikus hajvágásban?

Figyelt kérdés
Ha igen kérlek oszd meg velem. Nagyon foglalkoztat a nők hajának extrém rövidre vágása illetve kopaszra nyírása. Kíváncsi vagyok, ki milyen elhatározásból dönt így, mit érez előtte, közben, utána. Aki élvezte mit élvezett benne, aki pedig elszenvedte (fogadásból, betegségből adódóan) hogyan élte meg. Várom történeteiteket hozzászólásban vagy levél formájában :)

2015. máj. 4. 11:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%

Nem lett extrém rövid, de a változás nagyon nagy volt, mivel derékig érőből lett kb. a fülemig érő.

Nekem tetszett, már kellett egy kis változatosság. A fodrász alig merte levágni, én mondogattam neki, hogy vágjon belőle még, még, még :)

Aztán visszanövesztettem. Szerencsére gyorsan nő a hajam, úgyhogy eleve nem féltem a változástól, gondoltam, ha nem tetszik, majd visszanő.

A nagyon rövid és a hosszú hajnak is megvannak a maga előnyei. Mindegyikben van valami jó.

2015. máj. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%
Nem is egyszer. A szerencsém az, hogy nekem gyorsan nő. Magamnak nyírtam le egy centisre. Azért mert nagyon zsírosodik, és lusta vagyok gyakran mosni. Jó érzés volt, hogy annyira rövid. De már megint kezd nőni, és most már nem rontom el.
2015. máj. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Milyen volt az első alkalom? Milyen hosszú volt, amit leküldtél 1cm-re? Milyen érzés volt utána tükörbe nézni?
2015. máj. 4. 12:33
 4/21 anonim ***** válasza:

Kicsivel derék fölé érő hajamat vágattam le kb. ilyenre csak csíkok nélkül: [link]

Nem volt nagy elhatározás, fodrász előtt pár nappal döntöttem el, mert tetszett és miért ne. Csak attól féltem, hogy mit fognak szólni hozzá az emberek, nem néznek-e le, de szerencsére a legtöbb embernek tetszett. Egyáltalán nem bántam meg. Most növesztem, mert már meguntam, de gyorsan nő szóvalez sem akadály.

2015. máj. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Tök jó! Mindig örömmel olvasok ilyen történeteket. Esetleg tudnál mutatni egy képet arról milyen volt mikor teljesen rövidre volt nyírva? (akár privátban, ha nem azt is teljes mértékben tiszteletben tartom, de tudod a kíváncsiság) És amikor úgy döntöttél megléped, akkor csak szimplán fürdőbe be, hajnyíró elő és neki mentél?
2015. máj. 4. 12:42
 6/21 anonim ***** válasza:
Nekem volt, de nem volt vicces mert nem akartam. Csak nagyon undorítóan meg volt törve és anyám összebeszélt a fodrásszal. Kezdetben nagy volt a bánat miatta de örülök hogy levágták. most gyönyörű hosszú és egészséges mert figyelek rá.
2015. máj. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Volt, fogadásból.:( Igazából a hajvágás nem volt drasztikus, mert alig változott (a hossza legalábbis), de mivel nem akartam, nekem már a kevés is épp elég drasztikus volt..
2015. máj. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyenben részem 3 lépésben. A derékig érő hosszú barna hajamat vágattam először vállig érőre, majd kicsivel később fülig érőre. Úgy gondoltam, hogy ez még mindig nem az amit szerettem volna, ezért még tovább mentem. A következő alkalommal végre "igazi" normál rövid hajam lett. Ez már egy meglepetés volt a férjem részére, de nagyon tetszett Neki. Sőt, 1-2 héttel később Ő kérte, hogy picit legyen még rövidebb és hátul nyírassam fel. Szóval most ilyen a hajam és azóta is rendszeresen vágatom. :)
2015. máj. 5. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Még nem, de lehet, kipróbálnám egyszer :$
2015. máj. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddig megosztott történeteket! Az utolsó hozzászólónak pedig azt üzenem, hogy mindent bele! Biztos vagyok benne, hogy hatalmas élménynek élnéd meg, főleg ha motoszkál benned ennek gondolata :)
2015. máj. 6. 02:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!