Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha leborotvalom a nemi szervem...

Ha leborotvalom a nemi szervem akkor kb 1 nap mulva bepirosodik, miert van ez?

Figyelt kérdés

Felszereles: Gillete M3 Turbo Nitro ( uj darab ) + Gillete M3 Turbo Nitro borotvahab! ( ezekkel nem lehet baj)

Az arcom nem csinal ilyet csak a nemiszervem, de nagyon rossz, mert 1 nap utan piros pattanasra hasonlito ( de nem az ) pottyok jelennek meg es en nagyon szeretnem leborotvalva tartani, imadok alakzatokat csinalni stb stb. A piros pontok egy ido mulva elmulnak, ha nem borotvalom oket!

Tiszta fiu vagyok, 17 eves rendszeresen mosdok, stb stb...

Kerlek segitsetek ! Koszonom...


2008. aug. 29. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendszeresen borotválod (mindig, mikor elmúlik az előző pirosság) + némi borotválkozás előtti vagy utáni balzsamot is használsz, akkor egy idő után megszokja.
2008. aug. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Először áztasd magad a kádban,forró vízben kb. 15 percet,majd kend be a borotvahabbal a nemiszervedet ott ahol le akarod borotválni,várj még 5 percet,és akkor kezd el.Először szőrnövekedési iránnyal egyezően,utána pedig visszafelé.Hideg vizzel öblitsd le,majd kend be Sudocrem-mel.Nekem (lányként) csak ez segített,semmi más.Addig mindig kipattogtam,és elég kellemetlen volt a barátom előtt is :S Amúgy ez egy antiszeptikus védőkrém,ami fertőtlenitő anyagot is tartalmaz,így nem fertőződik el a szőrtüsződ,vagy az esetleg vágott bőr.Azthiszem vény nélkül kapható,olyan 1000 forint körül van,de sokáig elég,és megéri.Elvileg babáknak tervezték bőrnyugtatásra,de tényleg hat :D Próbáld ki szerintem.
2008. aug. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
merci
2008. aug. 29. 23:58
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem áztathatod azt akármiben,akkor is kipirosodik.A penge is ok,a hab is.Az a baj hogy amikor újra ki akar nőni,szó szerint nem talál ki a szőrszál,és begyullad.Nekem is ilyen ha pengével vágom.Vegyél hajnyírót.Igaz hogy teljesen nem vágja le(egy pici kint marad)de pont ezért nem fog kipattogni vagy mi.
2008. aug. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Használj veet-et! Nekem azóta semmi baja.
2008. szept. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hu oke akkor gyujthetek veetre :D
2008. szept. 15. 22:06
 7/8 anonim ***** válasza:
A veet nagyon büdös és gyakran kevésbé olyan hatékony mint a borotva. (tapasztalat)
2008. dec. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én is mindig kipattogok pedig már 10 éve rendszeresen leszedem de a scudo krémet még nem próbáltam,de azt tudom ,h nem csak gyógyszertárban kapható hanem pl: Rossmannban biztos és és 1800 ft.De eléggé viszik mert kb 1 hét alatt elfogy mikor rendelünk:):)
2009. ápr. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!