Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Létezik valamilyen hatásos...

Létezik valamilyen hatásos pattanásra gyógyszerkúra?

Figyelt kérdés

21éves vagyok, és 14éves korom óra pattanásos az arcom, néha elég rondán.Barátnő van :), őt nemzavarja, engem sem, csak zavar, h a kürölöttem lévők mondják, h ronda.

Voltam bőrgyógyásznál, de nekem nem jött be, van valami ami a Fiatoknál/lányotoknál/magatokon bejött gyógyszer / kúra?


2007. nov. 2. 23:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

szia, próáld ki a dalacin t-t, ha orvos is egyetért vele, de a pattanások sem csak úgy vannak, többféle oka lehet, s nem ugyanaz a gyógyszer való rá! a bőrgyógyásznak látnia kéne, hogy mi való rá! legalábbis nálunk így volt!


de lehetséges gyógymód lehet egy diéta is! s nem utolsó sorban a bőr ápolása, tisztántartása! kozmetikusnak is kéne tudni segíteni, hogy milyen krémet kenhetnél rá, mert a pattanástól még leheet, hogy valamire szüksége lenne a bőrödnek!

nagyon kiváltó októl függ a kezelés, így nehéz jó választ adni!

:)

2007. nov. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is ajánlom a dalacin t oldatot, ezcsak receptre kapható és ami nálam bevált akneroxid 5 vagy 10 gél. Természetesen a 10-es erősebb, de ezt nem ajánlom. Elég az 5-ös gél, nagyon erős szárító hatása van, ezt lehet vény nélkül is kapni, a 10-est csak vényre. Remélem segítettem.
2007. nov. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
82%

Ha külsőleg szeretnéd kezelni, akkor próbáld ki az Ilcsi termékek közül a fekete szappant (ez egy folyékony arclemosó)! Sokaknak bevált.

Az Ilcsi termékeket kizárólag kozmetikákban lehet kapni (ha jól tudom), de nem mindegyikben. Az interneten rá tudsz keresni, mely kozmetikákban kapható.

2007. nov. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Látatlanban nem könnyű mert sokféle pattanásszerű képződmény van és annak többféle oka.

Ráadásul lelki oka is van (minden esetben)a pattanásosságnak. Valamivel tele a hócipőd... :DD

Amit tehetsz... keress meg egy kineziológust és old meg a probléma gyökerét. Ha viszont még ott tartasz, hogy ez hülyeség akkor (és a kinezes mellett is)...

arctisztítás (minden nap) arctisztító tonickal vagy az Avonnak van kifejezetten férfiaknak mélytisztító arcmosókrém. Férjem is ezt használja, azóta nem hámlik az arca (a szappan rettenetesen szárította)

Használj valami arckrémet (legyél okos, és ne gondold, hogy a pasiknak ciki!!!) ami hidratál de nem zsíroz, esetleg pórusösszehúzó hatású vagy csökkenti a fagyyúmirigy termelést.

A pattanásokra pedig helyi kezelést. Ecsetelést illetve valami helyileg szárító, fertőtlenítő stiftet.

A barátnőd tuira segít neked a drogériában eligazodni ez ügyben! :))

Egyre vigyázz. Nem jó, ha az egész arcbőrödet szárítod. ezért is nem jók az alkholos arclemosó tonikok. Ugyanis a száraz bőr mégtöbb faggyút fog termelni. Ha a bőröd nem zsíros (fénylő, zsíros tapintású)akkor ne szárítsd csak tisztítsd.

Imádom amikor egy pasi törödik magával! Kincs vagy :)))

2007. nov. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha nagyon gennyes és gyulladt és sok van akkor menj el bőrgyógyászhoz és irasd fel a Roacutant gyógyszert, ő látni fogja a pattanások sújjosságát és megmondja hogy meddig szedd, mert ha minden félét már rákentél és nem javult akkor ezt belsőleg kell gyógyítani!!
2007. nov. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!