Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, milyen gyakran festeti...

Lányok, milyen gyakran festetitek a hajatokat? 2-3 havonta?

Figyelt kérdés
Mi számít gyakorinak és roncsolónak?
2015. jún. 2. 08:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A tövét havonta, a végét kéthetente. Színes ombrém van.
2015. jún. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Havonta festem.
2015. jún. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint a 2-3 havi festés nem is olyan gyakori.
2015. jún. 2. 08:41
 4/14 anonim ***** válasza:
Sötét barna hajam van. Amikor szőke voltam majdnem 3 évig akkor másfél havonta a tövét már szőkítettem, a hajvégeket 4-5 havonta újra festettem másabb árnyalatra, olt amikor sötétebb szőke voltam ami nagyon is tetszett. Aztán végül amikor meguntam és elégé le volt már nőve a hajam, mert olt időszak amikor időm nem volt fodrászhoz menni emiatt, akkor úgy döntöttem hogy befestetem eredeti színemre, de véletlen fekete festéket sikerült vennem, sajnos nem figyeltem oda, de ha már megvolt akkor döntöttem el hogy megpróbálom a fekete színt, mert veszteni valóm úgy sincs és annyira megtetszett hogy akkor maradt az. ár lassan 2 éve vagyok fekete hajú, és kevesebbet kell hozzá nyúljak mert ha lenő akkor kevésbé látszik a különbség így 2-3 havonta szoktam a töveket befestetni. Nemrég vágattam le a hajamból mert a szőkített részek végett eléggé roncsolódott és a fekete festék sem tett jót neki. Nagyon hosszú hajam volt majdnem a fenekemig ért, de levágattam rövidre, pontosabban nyakig érőre és ez így most pont jó. Mivel nekem csont egyenes a hajam, nem hullámos, nem göndör így kifejezetten jól áll, és ott még nincs rongálódva sem a festések miatt.
2015. jún. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Már 18 évesen is volt ősz szálam, elég korán lettem ősz. Mivel az eredeti hajszínem középbarna ezért most is hasonlóra festetem. Gyorsan növő hajam van, ráadásul alacsony is vagyok, plusz ülőmunkát végzek, így az ügyfelek épp rálátnak a fejemre. 3 hetente járok fodrászhoz, ha már a 4. héten megyek akkor igencsak látni. 5. héten meg katasztrófa.

Ha hajfestés mellett nem csináltatsz mást (egyenesítés, dauer, stb.) akkor a hajminőségedtől függ, hogy mennyire roncsolódik. Az enyém jól bírja a 3 hetenkénti festést.

2015. jún. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem mindegy milyen árnyalat, hányas oxi. Én 9-essel festettem, kb havonta, nem bírta jól (rövid is volt a hajam, nem nagyon tudtam csak a tövét festeni), most olyannyira megritkítottam a festést hogy idén még csak egyszer volt festve. Sajnos a 6-ossal nem lesz elég világos.

Nagy általánosságban egyébként 6 hetet szoktak mondani, tehát a 2-3 havonta az nem gyakori egyáltalán.

2015. jún. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Kb. 2 havonta szoktam.

Az ősz hajszálak miatt muszáj.

2015. jún. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
én egyedi eset vagyok, színes, pink-kék hajam van. a színező gyorsan kopik, de nem roncsol olyan mértékben, mint a festék, 2-3 hetente újrafestem, hogy élénk legyen. a lenövésemet kb havonta szőkítem, és festem színezővel.
2015. jún. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nagyon sötétbarna, tulajdonképpen laikus embernek mondva "fekete" hajam van, de ha szemügyre vesszük, akkor sötétbarna az valóban, és messze áll a fekete árnyalattól :) a teteje barnásabb mivel ott a lenövésen jobban látszik a barna festék meg a lenövés.


Most kb. 9 és fél hete volt festve csak annyira sajnálom az igénybevételtől :(

2015. jún. 2. 10:05
 10/14 anonim ***** válasza:
Akkor menj fodrászhoz, aki visszafesti az eredeti színedre, és le tudod növeszteni. A lenőtt haj igénytelen.
2015. jún. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!